شورای شهرصفحه اصلی

حضور زاکانی در جلسه شورای شهر تهران برای پاسخگویی به سئوالات اعضا

حضور زاکانی در جلسه شورای شهر تهران برای پاسخگویی به سئوالات اعضاسخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور شهردار تهران، برای پاسخگویی به سئوالات مطرح شده از سوی اعضای شورا در خصوص انتصابات مدیران شهرداری و واگذاری املاک و وظایف سامانه حمل و نقل و ترافیک جانبازان و معلولین در جلسه آتی شورای شهر خبر داد.
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر، با اشاره به برگزاری یکصد و هفتاد و دومین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از ساعت ۸ الی ۱۱ در روز سه شنبه ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ در تالار رسمی شورای شهر اظهار داشت: در ابتدای جلسه یک فوریت لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت‌ واگذاری یک واحد آپارتمان به یک خانواده هشت نفره دارای چهارقلو بررسی خواهد شد.
نادعلی در تشریح دستور دوم صحن شورا تصریح کرد: شهردار تهران برای پاسخگویی به اعضای شورای شهر در خصوص نحوه انتصابات مدیران شهرداری و همچنین واگذاری وظایف و املاک سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان در صحن شورا حاضر خواهد شد.
وی در ادامه گفت: ادامه بررسی طرح تعرفه های اصلاحی بهره برداری از اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران سازمان‌ها و شرکت ها نیز در جلسه فردا بررسی خواهد شد.
وی تصریح کرد: لایحه تعیین حد نصاب ترک تشریفات معاملات در شهرداری تهران برای سال ۱۴۰۲ به همراه بیست و چهارمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران، دیگر دستورات صحن شورا خواهند بود.
نادعلی در پایان گفت: دوازده پلاک ثبتی از حیث باغ یا غیر باغ بودن نیز تعیین تکلیف خواهندشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا