اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

شایعه دوشغله شدن زاکانی چیست؟

علیرغم توضیحات چند روز پیش شهردار تهران مبنی بر حکم دستیاری‌اش در دولت، برخی رسانه‌ها اصرار دارند تا وی را دو شغله معرفی کنند.
به گزارش شوراآنلاین، رئیس‌جمهور در حکمی، علیرضا زاکانی شهردار تهران را به عنوان دستیار ویژه خود در امور مدیریت آسیب‌های اجتماعی در تهران منصوب کرد.

 

برخی رسانه‌ها پس از انتشار این حکم نوشتند که شهردار با توجه به این حکم دوشغله محسوب می‌شود. درحالی که دستیاری ویژه انتقال اختیارات قانونی رئیس جمهور به شهردار تهران در راستای کمک دولت به مدیریت شهری پایتخت برای حل آسیب های اجتماعی است. شغل جدید نیست.

واکنش سخنگوی شهرداری به دروغ‌پردازی‌ها

عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در واکنش به خبر دو شغله بودن زاکانی نوشت: همه این تلاش های قانونی، اجرایی و میدانی در حوزه آسیب های اجتماعی برای جبران ترک فعل ها و اهمال کاری های دولت و شهرداری مورد حمایت همین شبه رسانه هاست. اگر برای حل مشکل مردم و اصلاح چهره پایتخت از این قدم ها حمایت نمی کنید حداقل سنگ اندازی نکنید.

زاکانی: در شهرداری تهران هنوز پولی نگرفته‌ام، چه برسد برای دستیاری!

برخی رسانه‌ها در حالی تیتر «دو شغله بودن زاکانی» را منتشر کردند که همین چند روز پیش نیز زاکانی درباره این ادعا گفته بود: بر اساس اصل ۱۲۷ قانون رئیس جمهور می‌تواند نماینده‌های ویژه‌ای در امور مختلف داشته باشد که این اقدام نیز بر همین اساس بوده.  در خصوص دو شغله بودن و دریافت حقوق باید بگویم در شهرداری تهران نیز هنوز پولی نگرفته‌ام، چه برسد برای این مورد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا