اجتماعی و فرهنگی

دومین تعمیرگاه ویژه بانوان در مرکز سراج راه‌اندازی می‌شود/ تجهیز مراکز معاینه فنی به «کارواش» تا پایان تیرماه

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: دومین تعمیرگاه ویژه بانوان در مرکز معاینه فنی سراج تا پایان تابستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش شوراآنلاین، شادی مالکی در خصوص راه اندازی مرکز معاینه فنی سراج اظهار کرد: اولین تعمیرگاه ویژه بانوان را در مرکز شهید آبشناسان راه اندازی کردیم. دومین مرکز ویژه بانوان هم که سراج نام دارد، تا پایان تابستان تحویل شهروندان می‌شود.

وی با بیان اینکه خط ویژه بانوان را در مرکز نیایش راه اندازی کردیم، خاطرنشان کرد: در این خط یک نفر همیار از ابتدا تا انتهای کار همراه با مراجع کننده است. ضمن این که کلیه خدمات و تست‌های معاینه فنی توسط کاردار فنی ما صورت می‌گیرد.

مالکی افزود: ارائه مشاور فنی خودرویی در صورت نیاز و درخواست به بانوان داده می‌شود. مشابه این خط برای آقایان هم ظرف چند ماه آینده راه اندازی خواهد شد

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به اینکه مرکز نیایش مجهز به سالن انتظار شده است، بیان کرد: زمانی که مراجعین در انتظار دریافت خدمات هستند در این سالن حضور دارند و می‌توانند در زمان تست معاینه فنی از این سالن استفاده کنند. همچنین می‌توانند در این سالن جدید خدمات آموزشی دریافت کنند.

وی گفت: این خدمات آموزشی صرفا مربوط به خودرو نیست و مرتبط با محیط زیست است؛ حتی سعی می کنیم آموزش‌های تفکیک از مبدا را باتوجه به اینکه نزدیک به ۳۰ درصد از مراجعین ما خانم ها هستند، در این مراکز داشته باشیم.

مالکی در ادامه گفت: مرکز سراج در شرق تهران و خیابان سراج واقع شده و نزدیک به میدان هنگام است؛ این مرکز پهنه شرقی تهران را پوشش می‌دهد. ما خدمات ویژه خودرویی ویژه مانند کارواش و کارشناسی رنگ و بدنه را هم وارد مراکز کردیم. در حال حاضر بحث خودوی های سیار سوخت رسان را در مراکز پیش می‌بریم که مجهز به ون کافه ها هستند.

به گفته وی؛ تا پایان تیرماه کارواش در مراکز معاینه فنی راه اندازی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا