مدیریت شهری

توسط شهرداری منطقه۶ صورت گرفت؛ آغاز توزیع ۶۰۰۰ مخزن مکانیزه پسماند در مناطق ۲۲ گانه تهران

شهردار منطقه۶ گفت: با بهره مندی از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و مشارکت شهروندی ۶۰۰۰ مخزن پسماند پایتخت را تامین کردیم و فرایند توزیع این مخازن در دو روز با همکاری سازمان پسماند به اتمام خواهد رسید.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی منطقه ۶، رضا محمدی شهردار منطقه با اعلام خبر آغاز توزیع گسترده مخازن زباله تامین شده توسط این منطقه از محل مشارکت های شهروندی خاطر نشان کرد: توزیع مخازن با همکاری سازمان پسماند شهرداری تهران و به تناسب گستردگی پهنه و میزان فرسودگی مخازن موجود در مناطق ۲۲ گانه در دستور کار قرار گرفته و از امروز ۸ خرداد ماه این فرایند توزیع آغاز شده است.

شهردار منطقه افزود: نگاه جزیره ای به حل مسائل و مشکلات شهری قطعاً منجر به نتیجه مطلوب و رضایت شهروندی نمی گردد، ما تلاش می کنیم در صورت امکان با هماهنگی و همکاری فیمابین معاونت ها و مناطق مشکلات زندگی شهری  را برای شهروندان تهرانی به حداقل برسانیم .

محمدی با پرداختن به جزئیات این اقدام خاطر نشان کرد: توزیع و نوسازی مخازن ۱۱۰۰ لیتری گالوانیزه مکانیزه زباله در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با پشتیبانی شهرداری منطقه ۶ طی زمان بندی اعلام شده اجرایی خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه این اقدام با هماهنگی معاونت خدمات شهری و محیط زیست و با محوریت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و با پشتیبانی منطقه ۶ اجرایی می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن