اجتماعی و فرهنگی

کسب رتبه نخست انضباط مالی‌ توسط شرکت ساماندهی

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و‌ مشاغل شهر از کسب رتبه نخست انضباط مالی در میان‌ شرکت های شهرداری تهران خبر داد و گفت: سازمان ها, شرکت ها و موسسات تابعه شهرداری تهران بر اساس شاخص های ۱۳ گانه اداره کل امور  مجامع وحسابرسی شهرداری تهران مورد ارزیابی قرار گرفتند و در این میان، شرکت ساماندهی موفق به کسب این رتبه شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع ومشاغل شهر، سعید بیگی ادامه داد: بر اساس ارزیابی اداره کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران در راستای تحقق بند ۳ ماده ۱۱برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران، مبنی بر شناسایی شاخص های مذکور و تکالیف حسابرسی تعیین شده مبنی بر میزان برقراری انضباط مالی در ۸ ماهه سال ۱۴۰۱، شرکت ساماندهی توانست بالاترین امتیاز را کسب کند و در جایگاه نخست قرار گیرد.

گفتنی است این گزارش به دنبال ارزیابی روند ارتقای نظام پاسخگویی مالی و عملیاتی مناسب و به هنگام سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات تابعه شهرداری تهران به مبادی نظارتی تهیه شده است و شاخص‌های ارزیابی عملکرد در این زمینه شامل میزان کاهش بدهی‌ها به پیمانکاران، میزان کاهش بدهی‌های کسورات، میزان رعایت تکالیف مجامع شرکت‌ها و شورای سازمان‌ها، وضعیت استقرار و ارائه گزارش قطعی حسابرسان و.‌.. است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن