اجتماعی و فرهنگی

الفت پور خبر داد: آغاز به کار سامانه‌ کفایت اسناد و صدور گواهینامه‌ی تعیین فنی پیمانکاران

دو سامانه‌ی کفایت اسناد و صدور گواهینامه‌ی تعیین فنی پیمانکاران در راستای پیاده‌سازی نظام‌نامه‌های معاونت خدمات شهری ومحیط‌زیست، بیست‌ویکم اسفند‌، با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران و سازمان فاوا رونمایی شد.

به گزارش شوراآنلاین، محمدعلی الفت‌پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران، آغاز به کار سامانه‌ی کفایت اسناد و صدور گواهینامه‌ تعیین فنی پیمانکاران را اتفاق بسیار خوبی خواند که به افزایش شفافیت در عملکرد مدیریت شهری کمک می کند و افزود:

این پروژه‌ها منجر به تسهیل امور شده و از این پس امور اداری در شهرداری تهران در زمان کمتری انجام می‌شود به‌طوری که کارهایی که بعضا گفته می‌شد تا سه ماه زمان ببرد، چند روزه، انجام می‌شود.

راه‌اندازی سامانه‌ی کفایت اسناد و صدور گواهینامه تعیین فنی پیمانکاران سرمنشاء شروع اتفاقات خوب در حوزه‌ الکترونیکی‌سازی، هوشمندسازی و شفافیت در شهرداری تهران است.

امروز بخشی از فرآیند چندفازی در شهرداری تهران در حوزه‌های اقتصادی و مالی و معاونت خدمات شهری شهرداری تهران را شاهد بودیم که طی آن صدور گواهینامه تعیین فنی پیمانکاران و پروژه کفایت اسناد به انجام رسید و این نخستین گام‌ از فرآیندی بزرگ است.

قول می دهیم فازهای بعدی این پروژه‌ها به سرعت انجام شود. ارائه صورت‌وضعیت پیمانکاران به صورت الکترونیکی نیز تا پایان اردیبهشت سال ۱۴۰۲ عملیاتی می‌شود.

سامانه‌ جامع معاملات، کلیه‌ی فرآیندهای مرتبط با امور پیمان، از ثبت اولیه‌ی درخواست، تعیین برآورد و برگزاری تشریفات مزایده‌ها و مناقصه‌های شهرداری تا انعقاد قرارداد و فرآیندهای پس از آن را در خود جای داده است.

پروژه‌ی کفایت اسناد در راستای تکمیل فرآیندهای مورد نیاز سامانه‌ی شهری جامع معاملات، هم‌چون تعیین برآورد بر اساس احجام استاندارد رشته‌های حوزه‌ی خدمات شهری و تعیین شرایط خصوصی پیمان، طراحی و اجرا شده است.

همچنین رسیدگی به صورت وضعیت‌های قرادادهای حوزه‌ی خدمات شهری بر مبنای کفایت اسناد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا بدین‌تریب در صورت تائید، صورت وضعیت تائید و ثبت دفاتر صورت می‌گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن