شورای شهر

تقدیر از افتتاح سه پروژه حوزه پسماند شهر تهران/ رفع دغدغه مندان محیط زیست در حوزه دفن پسماند

به گزارش شوراآنلاین، مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح پروژه هایی در حوزه پسماند شهر تهران از کسانی که در این حوزه زحمت کشیدند تقدیر کرد و گفت: این مجموعه می تواند دغدغه چند دهه اخیر دلسوزان محیط زیست را رفع کند و دفن در آراد کوه ، به شدت کاهش یابد و به سمت صفر پیش رود.

حفاظت از محیط زیست، حرکت به سمت توسعه پایدار، کاهش مخاطرات محیط زیستی، مدیریت پسماند در دفن زباله، کاهش آمار زباله گردی از جمله اهداف راه اندازی مراکز mrf بیان می شود.

پیرهادی همچنین از آغاز عملیات احداث مجتمع ۱۲۰۰ تنی بازیافت نخاله ساختمانی در روزهای اخیر تقدیر کرد و گفت: همه در این خصوص دغدغه داشتند و می‌توان گفت در پایان سال ۱۴۰۱ آغاز عملیات این مجتمع دستاورد مهمی برای شورا و مدیریت شهری بود.

همچنین بهره برداری از یک مرکز جدید نگهداری سگ های بلاصاحب با ظرفیت ۷۰۰ قلاده در روزهای گذشته انجام شده است که جای تقدیر دارد.

ایستگاه تقاطع کارگر فاطمی، ایستگاه لاله، ایستگاه‌ ولیعصر، ایستگاه هفت تیر از جمله ایستگاه هایی است که در روزهای آتی برای بهره‌برداری شهروندان افتتاح می‌شود و از این طریق به سمت کاهش آلودگی هوا پیش خواهیم رفت، شهردار منطقه۶، مبلغ ۱۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات منطقه را برای راه‌اندازی این ایستگاه‌ها تزریق کرد که جای تشکر دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا