مدیریت شهری

اجرای  پویش “ایران سر سبز، ایران قوی ” با کاشت ۱۴ هزار اصله نهال در منطقه ۲  

شهردار منطقه ۲ گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری پویش “ایران سر سبز ، ایران قوی” با کاشت ۱۴ هزار اصله نهال اجرا شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲،  مهدی صالحی درمراسم کاشت نهال که با حضور رئیس آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه سپاه شهید باهنر، جمعی از دانش آموزان، دوستداران محیط زیست و … در بوستان نهج البلاغه برگزار شد گفت: پویش ملی “ایران سرسبز- ایران قوی” به منظور بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت شهروندان، سازمان‌های مردم‌نهاد، بسیج محلات و گروه‌های جهادی برای کاشت درخت و حفاظت از محیط زیست  و … همزمان با سراسر کشور در منطقه ۲ پایتخت آغاز شد.

وی افزود: در همین راستا  آئین کاشت ۱۴ هزار اصله نهال  درفاز صفر نهج البلاغه با حضور مدیران شهری، دوستداران و فعالان محیط زیست و.. اجرا شد

شهردار منطقه ۲ با اشاره به نقش  فضای سبز شهری در ارتقاءکیفیت محیط زیست و کاهش آلودگی هوا گفت: تحقق این موضوع نیازمند هم افزایی، همدلی و مشارکت موثر اقشار مختلف مردم، سازمان های مردم نهاد و رسانه ها و ارایه آموزش های شهروندی است.

صالحی در ادامه اجرای پویش نفس های تازه شهر را از دیگر برنامه ها برشمرد و گفت: همزمان با هفته منابع طبیعی، این پویش با شعار (هر نوزاد یک درخت) ویژه نوزادان متولد سال  ۱۴٠۱ برگزار شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن