شورای شهر

انتقاد عضو شورای شهر تهران از بلاتکلیفی شرکت کنترل ترافیک در آستانه عید نوروز

به گزارش شوراآنلاین، سید احمد علوی عضو شورای شهر تهران امروز (یکشنبه ۱۴ اسفندماه) در صد و سی و سومین صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران شیمی تذکری از بلاتکلیفی شرکت کنترل طرح ترافیک تهران انتقاد و اظهار کرد:

▫️شرکت کنترل ترافیک جزو شرکت‌های خاص شهرداری تهران بوده و بین شهرداری و مجموعه های بیرونی خدماتی را ارائه می‌کند.

▫️با توجه به خدمات شرکت کنترل ترافیک در مقوله‌های فیبر نوری، کنترل دولتی‌ها و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، سیستم‌های نگهداری تونل‌ها، به علت اینکه هنوز مدیدعامل این شرکت منصوب نشده بسیاری از موضوعات بر روی زمین مانده است و باید هرچه سریع‌تر تکلیف این شرکت را مشخص کرد.

▫️در آستانه ایام عید باستانی نوروز و شلوغی‌های خیابان‌ها در این ایام هستیم و قطعا مدیریت شهری توسط این شرکت کنترل ترافیک بدون مدیرعامل برای تهران خوب نیست.

علوی همچنین در بخش دیگری از تذکر خود با تاکید بر اینکه پرسنل شهرداری تهران خانواده ما بوده و حفظ کرامت و منزلت آنان بر عهده همه ما خادمان آنان است، گفت:

▫️اینکه توزیع قبوض را از طریق پرسنل صورت می‌دهیم شان پرسنل را خدشه‌دار می‌کند.

▫️حفظ شان پرسنل شهرداری در موضوع توزیع قبوض پایان سال انجام نشد.

▫️مگر چقدر برای شهرداری هزینه داشت که این قبوض را از طریق یک اپراتور متخصص اینکار توزیع کرده و حتی جزو شروط میتوانست به روز رسانی اطلاعات مالکین را هم لحاظ کند.

▫️اینکه بخواهیم بخشی از اطلاعات را توسط توزیع قبوض از طریق پرسنل محیا کنیم ممکن نخواهد بود هرچند که باید متولیان امر در این باره توضیحات بیشتری بدهند.

▫️ضمنا باید موضوع توزیع قبوض الکترونیکی در اولویت میبود مثل قبوض خدماتی اب و برق و گاز و تلفن که دیگر دستی توزیع نمیشوند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به برخی اظهارات مبنی بر اینکه در برخی از زیرمجموعه‌ها پرسنل مازاد وجود دارد، واکنش نشان داد و تاکید کرد:

▫️در این خصوص باید بگوئیم که مشکل متوجه ماست؛ چون نتوانستیم با این حجم کار برای آنان کار تعریف کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن