شورای شهرصفحه اصلی

صادقی: نارضایتی شهروندان از احتمال پرداخت اضافه عوارض اخذ پروانه ساختمانی در سال آینده/ تا قبل از پایان سال به این پرونده ها رسیدگی کنید

/خبرنگار:سعید زاهدی/

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در کمیسیون های ماده ۷ در مناطق بنا به سلایق افراد مختلف فرایند ها و شیوه نامه ها را تغییر می دهند و این مهم جز نارضایتی شهروندان در روزهای پایانی سال نتیجه ای در پی ندارد.

به گزارش شوراآنلاین، احمد صادقی در یکصد و سی دومین جلسه شورا گفت: تذکر امروز بنده مربوط به کمیسیون ماده ۷ باغات در مناطق شهرداری تهران است.

وی ادامه داد: مستحضر هستید بعد از تغییر آیین نامه باغات توسط شورای عالی استان ها و ابلاغ آن به شهرداری های سراسر کشور، شورای شهر تهران بنا به تکلیف آیین نامه ای اعضای خود را برای عضویت در کمیسیون ماده ۷ معرفی کرده اما متاسفانه از زمان معرفی اعضا هنوز زیر ساخت تشکیل کمیسیون ماده ۷ مناطق تشکیل نشده است.

صادقی ادامه داد: این در حالی است که در کمیسیون های ماده ۷ در مناطق بنا به سلایق افراد مختلف فراینده ها و شیوه نامه ها را تغییر می دهند و این مهم جز نارضایتی شهروندان در روزهای پایانی سال نتیجه ای در پی ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهروندان معززی که پشت این بی برنامگی و آشفتگی معطل شدند و نمی توانند کارهای اخذ پروانه پایان کار خود را به انجام برسانند و احتمال موکول شدن پرداخت عوارض به سال آینده و پرداخت عوارض بیشتر نیز برایشان وجود دارد، عصبانی هستند که من به عنوان نماینده مردم از این بابت از شهروندان عذر خواهی می کنم.

وی در ادامه اظهار داشت: از سازمان بوستان ها می خواهم بر اساس نص صریح آیین نامه قبل از پایان سال به این موضوع بپردازند تا برنامه پرداخت عوارض به سال آینده موکول نشود و حق الناسی برگردن شهرداری باقی نماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا