مدیریت شهری

شهردار منطقه ۱۳ خبر داد: توزیع قبوض عوارض پایدار با استفاده از ظرفیت نواحی چهارگانه

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برگزاری جلسه بررسی نحوه توزیع قبوض عوارض نوسازی و پسماند از بهره گیری از ظرفیت نواحی چهار گانه در این طرح خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به تاکیدات شهردار تهران برای ارتقای درآمدهای پایدار و جلب مشارکت شهروندان تهرانی گفت: جلسه بررسی نحوه توزیع قبوض عوارض نوسازی و پسماند با حضور وفا قائم مقامی معاون مالی و اقتصاد شهری، شهرداران نواحی چهارگانه و رئیس اداره در آمد برگزار شد.

او ،پرداخت به‌موقع عوارض را گامی مؤثر در راستای پیشبرد اهداف مدیریت شهری و تضمین‌کننده توسعه زیرساخت‌های شهری دانست و افزود : پرداخت به‌موقع عوارض از سوی شهروندان حرکتی به‌سوی تأمین هزینه‌های مرتبط با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی و خدماتی است.

شهردار منطقه ۱۳ یادآور شد: عوارض نوسازی ازجمله درآمدهایی است که دریافت آن موجب افزایش منابع درآمدی این دستگاه و موجب خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به شهر و شهروندان می‌شود، امید است با انجام اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده با جلب اعتماد شهروندان شاهد مشارکت هر چه بیشتر آنان در یاری‌رساندن به شهرداری باشیم.

محمد هادی علی احمدی در خصوص توزیع قبوض انبوه گفت: عوارض پایدار شامل عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند با استفاده از ظرفیت های نواحی طی هفته آینده آغاز و تا نیمه اول اسفند ماه سالجاری در سطح منطقه توزیع می شود.

او اضافه کرد: مهلت پرداخت قبوض انبوه عوارض پایدار تا پایان سال جاری بوده و شهروندانی که عوارض متعلقه ملک خود را تا ۲۹ اسفند ماه پرداخت کنند مشمول ۱۰درصد تسهیلات خوش حسابی شهرداری تهران می شوند و جریمه دیر کرد آنها بخشوده خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۳ با تاکید بر لزوم همدلی و هم‌افزایی تمامی کارکنان در پیشبرد اهداف مدیریت شهری خاطر نشان کرد: امیدوارم با تلاش نیروهای خدوم شهرداری تهران و نزدیک شدن به ایام پایانی سال، روند رو به رشد درآمد شهرداری تهران بیش از پیش محقق شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن