اجتماعی و فرهنگی

طرح ارزیابی عملکرد نواحی ۱۲۴ گانه پایتخت در منطقه ۱۴ کلید خورد

با حضور مدیر کل هماهنگی نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران طرح ارزیابی عملکرد نوحی پایتخت در منطقه ۱۴ آغاز شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران “مهدی شریفیان” در بازدید از نواحی منطقه ۱۴ با بیان اینکه ارزیابی عملکرد نواحی بستر خدمات رسانی مطلوب تر را به شهروندان فراهم خواهد کرد افزود: در ارزیابی این دوره ما به دنبال شناسایی مسایل و مشکلات محله ها و رفع آن ها با همکاری نواحی هستیم .

وی با اشاره به تاکید دکتر “علیرضا جاوید” معاون هماهنگی امور مناطق مبنی بر انجام ارزیابی تخصصی از نواحی افزود: پیرو تاکید ایشان، پس از ارزیابی ها برای تمامی نواحی کارنامه عملکردی صادر شده و این کارنامه ملاک بسیاری از تصمیم گیری ها خواهد بود.

مدیر کل هماهنگی نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران با تاکید بر بهبود وضعیت نگهداشت در نواحی افزود: شهرداران نواحی باید به حوزه نگهداشت شهر توجه بیشتری داشته باشند زیرا بسیاری از گلایه مندی شهروندان بر اساس پیام های ۱۳۷ مربوط به این حوزه است.

شریفیان تصریح کرد: طرح بهاران خدمت با رویکرد محله منتخب باید در اولویت فعالیت های شهرداران نواحی قرار گرفته و با جدیت دنبال شود.
وی خاطر نشان کرد: نگاه ما در این دوره به نوع ارزیابی ها، دستگیری است نه مچگیری ، لذا شهرداران نواحی باید با انتقال مشکلات و کاستی های موجود فضای خدمات رسانی مطلوبتر را به شهر و شهروندان فراهم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا