شورای شهرصفحه اصلی

سخنگوی شورای شهر تهران خواستار شد: لزوم رسیدگی به وضعیت سرویس مدارس استثنایی از سوی شهرداری تهران

به گزارش شوراآنلاین، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جریان یکصد و سی‌امین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پرداخت هزینه سرویس دانش آموزان معلول از سوی شهرداری، اظهار کرد: جمعی از مادران دارای کودک استثنایی پشت درب شورای اسلامی شهر تهران تجمع کردند که برای تامین سرویس فرزندان خود به مشکل خوردند.

وی افزود: طبق صحبت های این خانواده‌ها با بنده متوجه شدم شهرداری تهران به منظور تسهیل رفت و آمد فرزندان استثنایی اقداماتی را انجام می‌داده است به همین منظور موضوع رسیدگی پرداخت هزینه سرویس دانش آموزان را از معاونت منابع انسانی و معاونت حمل و نقل ترافیک درخواست می کنیم و باید اقدامات لازم صورت پذیرد.

سخنکوی شورای اسلامی شهر تهران همچنین ضمن تقدیر از نیروهای معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر با تفاوت هایی نسبت به قبل برگزار شد و با طراحی جایزه آرمان برای فیلم های انقلابی و با تأکید بر نام شهید آرمان علی وردی در جشنواره فیلم فجر، نگاه کیفی ایجاد شد و این جایزه به فیلم «اتاقک گلی» که به جنگ علیه منافقین پرداخته بود، اهدا شد که کار درست و خوبی بود.

نادعلی تأکید کرد: از معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران می خواهم ناامید نشوید و اعزاز کارهای هنری و هنرمندان انقلابی و استفاده از هنر متعهد را مورد توجه قرار دهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن