شورای شهرصفحه اصلی

کاشانی: شهرداری گزارش کمک به مساجد و نهادهای فرهنگی را به شورا ارائه کند

عضو شورا با اشاره به لحاظ کمک هزینه ای به مساجد و نهادهایی که فعالیت فرهنگی دارند، خواستار ارائه گزارش به شورا در این باره از سوی شهرداری شد.
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، حبیب کاشانی، عضو شورا، ضمن تبریک و تشکر از حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: امیدواریم قدر این مردم را بدانیم، مردمی که با همه سوالاتی که در ذهن خود داشتند و با تفکیک این قضیه که دیروز یک روز ملی و مبارزه با استکبار است و همه مشکلاتی که وجود دارد از جانب آمریکاست، به میدان آمدند.
کاشانی تاکید کرد: آمریکا با کشور و نظام ما مشکل ندارد بلکه مبارزه آنها با مردم است و تحریم هایی که در زمینه های مختلف از جمله هواپیمایی و دارویی وجود دارد علت شعار از عمق وجود مرگ بر آمریکای مردم است، من به نوبه خود دست یکایک مردمی را که در این مراسم حضور پیدا کردند، می بوسم.
عضو شورای شهر تهران در رابطه با کمک به مساجد و دار القرآن ها و مکان هایی که فعالیت های فرهنگی در آن ها انجام می شود در بودجه امسال، تذکر داد: در سال گذشته چندین مسجدی که مقرر شد در بودجه گنجانده شود، علی رغم گذشت ۱۱ ماه با وجود تذکرات کتبی و شفاهی هنوز کمکی به این مساجد و دار القرآن ها نشده است.
وی افزود: در دوره خدمت قالیباف در شهرداری، هر ماه گزارشی در این خصوص به شورا ارائه می شد، متاسفانه علیرغم گذشت ۱۶ ماه و تذکرات متعدد در این زمینه همچنان گزارشی اعلام نشده است.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن