شورای شهرصفحه اصلی

رئیس شورای شهر تهران چقدر حقوق می‌گیرد؟

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به میزان حقوق مسئولان دفتر اعضای شورا، میزان دریافتی خود را نیز اعلام کرد.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران در خصوص انتشار فیش حقوقی مسئول دفتر یکی از اعضای شورا و فضاسازی های صورت گرفته در این زمینه، گفت: ما هرچه بگوییم چنین چیزی در شورا وجود ندارد، عده ای می گویند هست؛ البته که آن مورد مشخص وجود داشته و نباید به کارگیری صورت می گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: همان روز اول لغو قرارداد مسئول دفتر عضو شورا انجام شد و ما گفتیم که استعفای خود را اعلام کند و حتی بازنگری در میزان حقوق نیز انجام شد.

وی با اشاره به تدوین نامه ای در این خصوص خاطرنشان کرد: در این نامه تأکید شده که فیش های حقوقی از فیش های معوق و پاداش جدا شود و وقتی یکی می شود به رقم بالایی تبدیل خواهد شد.

چمران گفت: عده ای از دوستان و افراد دلسوز به بنده پیامک زدند که وقتی یک مسئول دفتر ۳۳ میلیون تومان حقوق می گیرد، بنابراین حتماً شما ۱۰۰ میلیون تومان حقوق دریافت می کنید؟ به ما فیش نمی دهند اما اگر می خواهید اسنادی نشان دهم که بنده ۱۸ میلیون تومان بیشتر حقوق نمی گیرم که با خط فقر که ۱۲ میلیون تومان است فاصله زیادی ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: ما هم مثل همه شما هستیم؛ افراد دلسوز به ما می گفتند این موضوع را تبیین کنید و گفتم که روشن و تبیین کردن اقدام چندان مناسبی نیست که ما قسم بخوریم که اینگونه هست یا نیست.

وی با اعلام اینکه مقداری فضاسازی و تخریب صورت گرفت که مطبوعات باید آن را حل کنند، یادآور شد: ما هم تلاش خود را انجام می دهیم؛ همین که لغو قرار داد صورت گرفته به معنای این است که تلاش کردیم. گفته ایم اعداد اضافه کاری آن مسئول دفتر را به بنده ارائه دهند که جزئیات آن را ببینم. سازمان بازرسی ورود کرده و اگر تخلفی باشد دنبال خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن