اجتماعی و فرهنگی

الفت پور در مراسم تقدیر از کادر درمان مناطق ۵ و ۹ عنوان کرد: تجهیز مراکز درمانی شرکت شهر سالم به QR کد

به گزارش شوراآنلاین، محمد علی الفت پور، رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران در بازدید از مراکز درمانی مناطق ۵ و ۹ شرکت شهر سالم ضمن تقدیر و تشکر از پرستاران این دو مرکز گفت:

مراکز درمانی شرکت شهر سالم برای ارزیابی بهتر و دریافت نظرات مراجعه‌کنندگان به QR کد مجهز می شوند.

جلسه بررسی وضعیت مراکز درمانی شرکت شهر سالم با حضور محمد علی الفت پور رئیس این مرکز، امانی معاون درمان شرکت شهر سالم و مصطفی معراجی مدیر دبیرخانه شورای راهبری توسعه مدیریت این مرکز در مراکز درمانی مناطق ۵ و ۹ برگزار شد.

یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری خدمات درمانی شرکت شهر سالم است. یکی از اصلی‌ترین سطوح تماس شهرداری تهران با شهروندان مراکز درمانی است. رویکرد شهردار تهران خدمات‌رسانی بهتر به کارکنان است تا آن‌ها نیز خدمات درخوری به شهروندان ارائه دهند.

با بهره‌برداری از ایده‌ها و خلاقیت‌های انجام شده در مراکز درمانی موفق باید تمامی مراکز تا جای امکان به یک شرایط برابر دست پیدا کنند. مراکز درمانی شرکت شهر سالم برای ارزیابی بهتر و دریافت نظرات مراجعه‌کنندگان به QR کد مجهز می‌شوند.

باید آنالیز تمامی مراکز درمانی جهت احصاء نقاط قوت و ضعف انجام شود. بررسی نقاط قوت، ارائه نقاط ضعف و قوت مراکز توسط رؤسا، نظرسنجی از کارکنان، برگزاری کلینیک حل مسئله برای مدیران مراکز درمانی، جمع‌بندی برنامه‌های کوتاه و بلندمدت رؤسای مراکز از جمله اقداماتی هستند که می‌توانند در پیشرفت و رسیدن مراکز درمانی به نقطه قابل‌قبول یاری‌رسان باشند.

برای به‌روزرسانی برنامه‌های شرکت شهر سالم باید طرح پیشنهادی، نظام کنترل پروژه و برنامه‌های پیشنهادی از جانب رؤسای مراکز درمانی بررسی شوند.

گفتنی است؛ محمد علی الفت پور، رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران در بازدید از مراکز درمانی مناطق ۵ و ۹ شرکت شهر سالم از پرستاران این دو مرکز به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن