مدیریت شهری

شهردار منطقه ۱۳ در آیین بهره برداری پروژه های مناسب سازی معابر پایتخت خبر داد: اختصاص امکانات ویژه معلولان در طرح احداث بوستان ۱۱ هکتاری جنگ افزار سازی

شهردارمنطقه ۱۳ در آیین بهره برداری از پروژه های مناسب سازی معابر و فضاهای عمومی ویژه معلولان شهر تهران با اشاره به احداث بوستان بزرگ ۱۱ هکتاری در منطقه ۱۳ ، از اختصاص امکانات و ملزومات ویژه معلولان در این بوستان خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، محمد هادی علی احمدی در آیین بهره برداری از پروژه های مناسب سازی معابر و فضاهای عمومی ویژه معلولان شهر تهران که با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران، رئیس شورای شهر تهران و معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و جمعی از معلولان به صورت ویدئو کنفرانس و با همراهی شهرداران مناطق ۱۷،۲،۵،۱۳ همزمان با پانزدهمین برنامه شنبه های امید و افتخار برگزار شد، گفت : برنامه مصوب مناسب سازی منطقه ۱۳ در ۸ ماهه ابتدای سال جاری ،۱۳کیلومتر بوده که حدود ۳۰ درصد بیشتر از برنامه مصوب و به وسعت ۱۷ کیلومتر اجرایی شده و در نظر داریم این میزان را به ۲۲ کیلومتر افزایش دهیم که حدود ۶۰ درصد فراتر از برنامه سالانه محقق می شود.

شهردارمنطقه ۱۳ با بیان اینکه در ۸ ماه گذشته، ۵ بوستان، مناسب سازی شده است، افزود : این طرح ها شامل نصب لوازم ورزشی ، نیمکت ویژه افراد توان یاب، بهسازی و تعویض کفپوش محل بازی کودکان، مناسب سازی معابر و… در بوستان ها می باشد.

او با اشاره به مناسب سازی سه ساختمان در سال جاری برای معلولان افزود: این ساختمان ها متعلق به دو سرای محله و معاونت عمران و حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۳ است.

محمد هادی علی احمدی، یکی از اقدامات مهم منطقه ۱۳ در سال جاری را مناسب سازی ۱۷ معبر شریانی و میادین اصلی برشمرد و اظهار داشت: خیابان پیروزی به عنوان یکی از معابر شریانی شرق تهران، امامت، پنجم نیروی هوایی، صفا و مرتجائی، فلکه اول، دوم نیروی هوایی و میدان امامت برای تمامی قشر ها به ویژه معلولان تسهیل شده است.

شهردار منطقه ۱۳ در پایان ، نوید تبدیل بوستان بزرگ جنگ افزارسازی در بافت فرسوده منطقه را به بوستان دوستدار معلولان داد که در این بوستان ۱۱ هکتاری همه ملزومات و امکانات این قشر مهم جامعه لحاظ می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا