اجتماعی و فرهنگی

راه اندازی سه جزیره فوتبالی در پایتخت/تجربه لذت و هیجان فوتبالی در نقطه شهر

شهروندان تهرانی می توانند همزمان با بازی‌های جام جهانی فوتبال لذت و هیجان را در بازیهای و سرگرمی های سه جزیره فوتبالی ایجاد شده توسط سازمان زیباسازی شهرتهران تجربه کنند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ ، و با هدف تقویت شور و نشاط اجتماعی، روحیه هواداری و همدلی و همبستگی ملی سه جزیره فوتبالی در سه نقطه بوستان ملت، میدان امام حسین(ع) و مجاور ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) ایجاد شده است.

رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی راه اندازی جزیره های فوتبالی را در راستای پویش “همه هوادار ایران” عنوان کرد و گفت: جزیره فوتبالی پارک ملت ۵۰۰ متر مربع وسعت دارد و مساحت جزیره فوتبالی میدان امام حسین (ع) در حدود ۷۰۰ متر مربع است ضمن آنکه بزرگترین جزیره فوتبالی در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع در مجاورت ساختمان بلدیه میدان امام خمینی(ره) ایجاد شده است.

به گفته صیادی بازی‌های متنوع فردی و گروهی نظیر فوتبال دستی و تیمی، پنالتی، دارت‌ و تیر و کمان، فوتبال گروهی، عکاسی با استند تیم ملی و … در قالب غرفه های مختلف طراحی و اجرا شده که شهروندان تهرانی می توانند لحظات شاد و هیجان انگیزی را با آنها تجربه کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین افزود: جزیره های فوتبالی تا پایان بازی های جام جهانی فوتبال دایر خواهد بود و شهروندان تهرانی می توانند ضمن تجربه شادی و هیجان بازی ها و سرگرمی های ایجاد شده از جوایز پیش بینی شده در این پویش بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا