شورای شهرصفحه اصلی

سروری: مردم حق دارند بابت هزینه پارک حاشیه‌ای در تهران گلایه کنند

به گزارش شوراآنلاین، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران درباره اجرای مدیریت پارک حاشیه‌ای در شهر تهران که اعتراضات شهروندان تهرانی را در پی داشته است، اظهار کرد: سابقه اجرا این طرح به سال‌های گذشته برمی‌گردد و هم‌اکنون در برخی از مناطق و معابر تعیین شده در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه طرح مدیریت پارک حاشیه‌ای از گذشته و با بهره‌گیری از پارکبانان اجرا شد، تصریح کرد: رفته رفته این طرح به صورت هوشمند و مکانیزه اجرایی شد که بر اساس مصوبه شورای شهر تهران، شهرداری موظف این طرح را گسترش دهد.

نایب رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: بر همین اساس طرح مدیریت پارک حاشیه‌ای تا پایان سال در معابری که شورای ترافیک مشخص کرده در ۲۲ منطقه از تهران توسعه پیدا می‌کند.

سروری در پاسخ به این پرسش که برخی از شهروندان از نحوه تعرفه تعیین شده در خصوص پارک حاشیه‌ای گلایه دارند، گفت: قطعاً این حق را به آنها می‌دهیم و تلاش خواهیم کرد این موضوع را در صحن شورا مجدداً بررسی کنیم.

وی تصریح کرد: البته این نکته هم مهم است که باید به گونه‌ای عمل کرد که نظم و انضابط در شهر تامین شود و این طرح هم در همین راستا اجرا شده است اما در خصوص تعرفه و همچنین ارائه خدمات در این طرح به شهروندان اقداماتی خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن