شورای شهرصفحه اصلی

مسیر دوچرخه در تهران شکست خورده است

حجت الاسلام آقامیری با بیان اینکه مسیر دوچرخه در بسیاری از محلات سبب کم شدن عرض معبر، ایجاد ترافیکی و محل رفت و آمد موتورسواران و مشکلاتی از این دست شده است، گفت: شهرداری در این دوره باید شجاعت داشته باشد و کاری که انجام شده؛ اما به استخوان لای زخم تبدیل شده را با بررسی و برنامه ریزی جمع کند.

به گزارش شوراآنلاین، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مسیر دوچرخه در تهران یک مدل حمل و نقل شکست خورده است، گفت: سال گذشته تذکری در مورد ایجاد مسیر دوچرخه بیان کردم و با بیان دلایل مختلف عرض کردم که این مدل حمل و نقل شکست خورده است و بیشتر از این نباید در این حوزه هزینه شود و بودجه تعلق بگیرید که متاسفانه شاهد هستیم که همچنان در برخی مناطق بودجه تعلق گرفته و هزینه شده است.
حجت الاسلام و المسلمین آقامیری با بیان اینکه طرح مسیر دوچرخه در تهران مورد استقبال مردم قرار نگرفته و اسباب نارضایتی شهروندان را فراهم آورده است، اظهار کرد: ۳۲۰ کیلومتر مسیر دوچرخه در تهران ایجاد شده اما ۳۲۰ نفر در این مسیر حرکت نکرده‌اند و در بازدید از برخی مناطق همچون منطقه ۱۳ شهروندان از این موضوع ناراضی هستند.
آقامیری در عین حال افزود: مسیر دوچرخه در بسیاری از محلات سبب کم شدن عرض معبر، ایجاد ترافیکی  و محل رفت و آمد موتورسواران و مشکلاتی از این دست شده است و شهرداری در این دوره باید شجاعت داشته باشد و کاری که انجام شده؛ اما به استخوان لای زخم تبدیل شده را با بررسی و برنامه ریزی جمع کند.
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران ادامه داد: بهتر است این دوچرخه‌ها به پارک و بوستان‌های جنگلی منتقل شود تا مردم از این وسائل در آنجا بهتر استفاده کنند و با شرکت سرمایه‌گذار نیز صحبت‌ کردیم که در بوستان‌ها بهتر می‌تواند بازگشت سرمایه داشته باشد.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن