اجتماعی و فرهنگی

با هدف جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت می گیرد؛ تدوین برنامه یکساله سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران

/خبرنگار:سعید زاهدی/

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران گفت: در حوزه درآمدی اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و باید با برنامه ریزی بهتر علاقمندی سرمایه گذاران و اعتماد سازی را در پروژه های شهری افزایش دهیم.

به گزارش شوراآنلاین، “مهدی شریفیان” در جلسه شورای معاونین و مدیران با بیان این مطلب و ضمن قدردانی از تلاش همکاران سازمان سرمایه گذاری در این مدت کمتر از یکسال گفت: خوشبختانه در مدت زمان حضور در سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی اقدامات خوبی در بحث حل و فصل مشکلات پروژه های جاری، شناسایی و مطالعات فرصت ها، بررسی و بازنگری دستورالعمل ها، شفاف سازی و انضباط مالی و توانمندسازی مدیران مشارکت های مناطق صورت گرفته است که در مقایسه با سنوات گذشته شاهد رشد قابل توجهی هستیم.

وی با اشاره به دستاوردهای همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری افزود: به دنبال برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در تیرماه امسال، شاهد تمایل سرمایه گذاران بخش خصوصی به مشارکت با شهرداری تهران و ایجاد بستر تعامل مناسبی بودیم که این یک اتفاق میمون برای کلانشهر تهران است.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی افزود: طبق دستور معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران تیم مجرب حقوقی در قالب “اعضای کمیته حقوقی” در این سازمان تشکیل شده است تا نسبت به رفع مشکلات حقوقی پروژه های مشارکتی سنوات گذشته اقدام شود.

شریفیان در ادامه با تاکید بر تدوین برنامه یکساله سازمان سرمایه گذاری افزود: تمامی معاونت ها و ادارات سازمان سرمایه گذاری باید به فوریت نسبت به تهیه برنامه یکساله اقدام کنند تا بتوانیم با برنامه ریزی بهتر نسبت به افزایش درآمدها و جذب بیشتر سرمایه گذاران در راستای ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان اقدام کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای آتی شاهد برگزاری فرخوان عمومی پروژه های جدید مشارکتی خواهیم بود، همکاران سازمان سرمایه گذاری باید تلاش کنند با یک کار تیمی و منسجم نسبت به رفع موانع برای جذب سرمایه گذاران و شرکای اقتصادی شهرداری تهران اقدام کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا