اجتماعی و فرهنگی

دکتر نورمحمدی رئیس کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران خبر داد: ‍ارائه ۳۳۰۰ خدمت در پنج روز از سوی کاروان پزشکی شرکت شهر سالم به زائران و خادمان اربعین

رئیس کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران از ارائه ۳۳۰۰ خدمت به ۱۶۰۰ زائر و خادم در چهار مرکز درمانی شرکت شهر سالم در شهرهای نجف و کربلا و عمود ۷۰۷ در مسیر این دو شهر خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، دکتر امیر نورمحمدی در گفت‌وگویی درباره خدمات مراکز درمانی کادر درمان شهرداری تهران در پنج روز نخست مراسم بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: فعالیت‌های مراکز شرکت شهر سالم در شهر نجف، منتزع الحسین و صحن عقیله شهر کربلا و موکب علی بن موسی‌الرضا (ع) در عمود ۷۰۷ از روز چهارشنبه شانزدهم شهریورماه با حضور ۶۸ پزشک، پرستار، تکنسین فوریت‌های پزشکی و عوامل پشتیبانی و روابط عمومی شرکت آغاز به فعالیت کرده است.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به تجربه خود در ارائه خدمت درمانی در اربعین سال‌های گذشته گفت: امسال استقبال از مراسم پیاده‌روی اربعین نسبت به سال‌های گذشته به مراتب بیشتر است و به همین نسبت تعداد مراجعان به مراکز ما نیز افزایش داشته است. به طوری‌که تا امروز ۱۶۰۰ تن از زائران و خادمان اربعین جهت دریافت خدمات بهداشتی و درمانی به مراکز ما مراجعه کرده‌اند و بیش از ۳۳۰۰ خدمت نیز دریافت کرده‌اند.

وی در پایان با اشاره به بازدید میدانی خود از چهار مرکز شرکت شهر سالم در عراق از ایثار و روحیه و همت بلند کادر درمان داوطلب در کاروان شرکت تقدیر کرد و یادآور شد: مراکز درمانی شرکت شهر سالم تا روز ۲۷ شهریور به فعالیت شبانه‌روزی و رایگان خود ادامه خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا