شورای شهرصفحه اصلی

آخوندی: پاسخگو نبودن برخی از مدیران شهری تعجب برانگیز است/ گونه ای عمل کنیم که شرمنده مردم نباشیم

آخوندی: پاسخگو نبودن برخی از مدیران شهری تعجب برانگیز است/ گونه ای عمل کنیم که شرمنده مردم نباشیمرئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران ضمن گلایه از عدم پاسخگویی برخی مدیران شهری به اعضای شورا گفت: مدیران فاقد توانایی باید تغییر کنند.
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جریان برگزاری هشتاد و ششمین جلسه این شورا طی تذکری گفت: در طول یکسال گذشته عملکرد بخش های مختلف شهرداری در مقابل چشم نمایندگان مردم در شورا و شهروندان بوده است.
وی با بیان اینکه ما هیچ وقت در طول یکسال گذشته درخواست شخصی از هیچ کدام از مدیران شهرداری نداشتیم، بیان کرد: اگر درخواستی صورت گرفته برای مردم، پرسنل و بهبود شاخصه های شهر بوده است.
آخوندی ادامه داد: اینکه هنوز بعد از یکسال بعضی از معاونین شهردار و مدیران نمی دانند که باید پاسخگوی عضو شورا باشند خیلی عجیب است. در اوایل به آقای فروزنده عرض کردیم که برای مدیرانی که از بیرون شهرداری آمدند باید کلاس توجیهی برگزار شود تا به رابطه شهرداری و شورا اشراف پیدا کنند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اعضای شورا نمایندگان مردم هستند، گفت: ما با کسی تعارف نداریم و با کسی عهد اخوت نبستیم. وقتی نماینده شورا با مدیران کار دارند ضروری است تا آنان پاسخگو باشند.
وی بیان داشت: در یکسال گذشته سعی کردیم با سعه صدر و متانت مسائل را پیگیری کنیم و موضوعات را در جلسات خصوصی مطرح کنیم اما باید توجه داشت که شورا و شهرداری از هم جدا نیستند و ما باید برای مردم کار کنیم اما اصول اولیه را نیز باید رعایت کرد. قرار نیست از نوع برخوردها سو استفاده شود.
آخوندی تاکید کرد: بعد از یکسال اقای زاکانی به اشراف کامل رسیده است و برای مدیریت شهر وقت و زمان بسیاری می گذارند، اما دائم برخی از مدیران نباید بگویند که بودجه وجود ندارد، گاها مدیر از توانایی لازم برخوردار نیست لذا ضرورت دارد مدیران فاقد توانایی تغییر کنند. در سال دوم باید به گونه ای عمل کنیم که شرمنده مردم نباشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا