اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد؛ حضور بیش از ۵۰۰ نیروی شهرداری تهران تا بازگشت شرایط عادی در امام زاده داوود(ع)

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از حضور بیش از ۵۰۰ نیروی خدمات شهری و امدادرسان در منطقه سیل زده امام زاده داوود(ع) خبر داد و گفت: نیروهای مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران از لحظات اولیه وقوع حادثه در محل حضور پیدا کردند و تا بازگشت منطقه به شرایط عادی حضور خواهند داشت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، حسین نظری ضمن اعلام این خبر برای داغدیدگان حادثه سیل امام زاده داوود(ع) آرزوی صبر و سلامتی کرد و گفت: شهرداری تهران برای کاهش آلام ساکنان شریف این منطقه تمام تلاش و امکانات خود را به کار گرفته است و امیدواریم هر چه سریع تر این محله به شرایط عادی بازگردد.

وی افزود: با توجه به حجم بالای خسارات وارده در محله امامزاده داوود(ع) و نیاز به تخلیه گل و لای حاصل از رانش زمین در این محدوده، نیروهای مناطق معین همچنان در محل حادثه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه چادرهایی جهت اسکان ساکنان محدوده امامزاده داوود(ع) در محل های مناسب توسط شهرداری منطقه ۵ نصب شده است، افزود: همچنین تجهیزات مورد نیاز مانند بیل بکو، خاور، نیسان، جرثقیل، بابکت، واترجت و … نیز ارسال شده است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران عنوان کرد: نیروهای مناطق ۲۲ گانه شهرداری، معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک، سازمان های پیشگیری و مدیریت بحران، آتش نشانی، پارک ها و فضای سبز اقدامات لازم جهت امدادرسانی، ایمنی محیط، اسکان سیل زدگان و جستجوی مفقودان را در دستور کار دارند و همچنان مشغول خدمات رسانی هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن