اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

فروزنده: از نیروهای مستعد و توانمند در پست های مدیریتی استفاده می کنیم

معاون شهردارتهران با تبیین نگاه حمایتی مدیریت شهری جدید از نیروهای مستعد گفت: ناظر بر ظرفیت داخلی شهرداری از نیروهای مستعد و توانمند در پست های مدیریتی استفاده می گردد

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا، فروزنده تاکید کرد: امروز بیش از هر دوره ای در مدیریت شهری به بدنه نیروی انسانی در شهرداری اعتماد وجود دارد، لذا بر اساس نظام شایسته سالاری که در صدد تحقق آن در تمام ارکان سازمانی هستیم از خدمات نیروهای باتجربه، دلسوز و مستعد در پست های مدیریتی استفاده می کنیم.
وی گفت: بالغ بر ۹۸درصد از تیم مدیران ارشد و میانی را امروز از دل همین نیروهای با انگیزه، نخبه و شاخص شهرداری انتخاب کرده ایم، که به این موضوع افتخار می‌کنیم. ما پرسنل ارزشمند و لایق در ساختار کم نداریم، لذا بصورت مستمر در حال رصد و پالایش نیروها هستیم و مسلما از آنها حمایت خواهیم کرد.
فروزنده یادآور شد نگاه ما در حوزه مدیریت نیروی انسانی و ظرفیت سازی، توجه به توانمندی های داخل شهرداری است؛ لذا آموزش، پایش و نظام گزینشی ما بر عملکرد و کارایی همکاران عزیزمان که در بدنه مشغول به فعالیت بودنده اند منطبق خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا