اجتماعی و فرهنگی

افزایش ۳۰ هزار متری سرانه پارکینگ بهشت زهرا(س)

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از افزایش ۳۰ هزار متر مربعی سرانه پارکینگ بهشت زهرا(س) خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، سعید غضنفری گفت: اولین اقدام سازمان برای پنج شنبه آخر سال ۲۴ ساعته شدن فعالیت کارکنان سازمان برای مدیریت حضور مردم به این محدوده است.

وی در ادامه با اشاره به همکاری بهشت زهرا(س) و پلیس راهور در پنج شنبه آخر سال تاکید کرد: از ۲ ماه قبل نخستین جلسه هماهنگی با پلیس راهور برگزار شد و ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای راهور و انتظامی پیرامون و داخل سازمان بهشت زهرا(س) مشغول انجام وظیفه هستند.

غضنفری گفت: امسال ۳۰ هزار متر به سرانه پارکینگ بهشت زهرا(س) با هدف کنترل و مدیریت بار ترافیکی این مجموعه اضافه شده است و در حوزه خدمات شهری و منظر عمومی فرش گل ۱۱۰۰ متری در ورودی باب الشهدا اجرا شده است و برای زیباسازی این مجموعه کاشت ۲۵ هزار گل لاله آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به همزمانی زیارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال با نیمه شعبان و دربی از شهروندان خواست تا سفر خود به بهشت زهرا(س) را مدیریت کنند.

غضنفری با اشاره به بازگشایی درب‌های جدید در این مجموعه گفت: درب های باب الحسن برای مسیر خروجی در جاده قدیم قم و درب باب الحسین برای ورود خودروها از سمت جاده قمصر به تازگی احداث شده اند و درب های باب القرآن و باب الصادقین نیز که از گذشته وجود داشته اند، بازگشایی شده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در پایان خاطرنشان کرد: یک بازارچه فصلی در مجموعه بهشت زهرا(س) با ۲۰۰ غرفه راه اندازی شده است که ۲۰ غرفه از آن در اختیار زنان سرپرست خانوار که در پیرامون بهشت زهرا(س) زندگی می کنند، قرار گرفته است و شهروندان می توانند بخشی از مایحتاج خود را از این بازارچه تهیه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا