شورای شهرصفحه اصلی

کاشانی: پست های خلق الساعه در مدیریت شهری ایجاد نکنیم

حبیب کاشانی عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران در سی و نهمین جلسه شورا گفت:در ابتدا از مردم تهران عذر خواهی می کنم که در چند جلسه گذشته از تریبون شورا تذکراتی را عنوان می کنم که شاید موضوعات مهمتری از این موارد وجود دارد.

وی افزود: روز گذشته در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری انتصاباتی رخ داد که این حق هر مدیری است که زیر مجموعه خود را انتخاب و انتصاب کند اما نگرانی و گله مندی من از ایجاد پست های من درآوردی و خلق الساعه است که حتی باید در گینس ثبت شود.

کاشانی گفت:پست مشاور در طراحی رویدادهای ارتباطات اجتماعی در صد سال بلدیه سابقه نداشته و این موارد باید اصلاح شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: در ۴ سال گذشته تفکری حاکم بوده و در مدیریت جدید تفکر جدید حاکم شده حال این چه بدهکاری است که برای نگه داشتن فردی چنین پست هایی خلق می کنیم تا فرد بماند. اگر قرار است سفره ای بیاندازیم و استفاده کنیم که همه تکلیف خود را بدانند.

وی افزود:در هفته گذشته تذکری مبنی بر قراردادی که خارج از عرف سازمانی در منطقه ۳ منعقد شده است در صحن شورا ارئه دادم. پس از طرح موضوع شهردار منطقه ۳ با بنده تماس گرفتند و توضیحاتی دادند و حتی درخواست ارسال کتبی مستندات را داشتم و گفتم اگر ابهامات من برطرف شد از طریق همین تریبون شورا این حق را دارم که بگویم اشتباه کردم اما متاسفانه از هفته گذشته تا کنون هیچ گزارشی برای من ارسال نشده و بر ابهامات من نیز افزوده شده است.

کاشانی خاطرنشان کرد:این قبیل موارد اگر در خود مدیریت شهری مرتفع نشود باید به نهاد های نظارتی ارجاع داده شود لذا تقاضای من از مسئولا این است که موارد این چنین در داخل مدیریت شهری حل شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن