اجتماعی و فرهنگی

‍ مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل: تحقق سلامت در هر دستگاه ضامن اجرای مطلوب برنامه‌ها خواهد بود

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان این که اجرای هر برنامه‌ای با تلاش و  یکدلی هر مجموعه امکان پذیر است، گفت: تحقق سلامت در هر دستگاهی ضامن اجرای مطلوب برنامه‌ها و ماموریت‌ها خواهد بود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط‌عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر،  قدرت اله محمدی در نشست صمیمانه با کارکنان این شرکت با تاکید بر این که نیروی انسانی ارزشمند‌ترین سرمایه هر واحدی است، گفت: ایجاد یکدلی در کنار تلاش شبانه‌روزی شما عزیزان می‌تواند به تحقق تکلیف‌های اصیل شرکت بیانجامد و ما با برگزاری این نشست در بدو شروع فعالیت به دنبال ایجاد این حس مشترک بوده‌ایم.

وی با تاکید بر لزوم توجه به معیار سلامت در ارزیابی نیروی انسانی بیان کرد: سلامت در هر دستگاهی باید به دقت بررسی شود و این امر در ابعاد سلامت  اخلاقی، رفتاری، سازمانی و فردی مورد توجه قرار می گیرد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر   صداقت و سرعت را دو امر ضروری در پیشبرد امور دانست و  گفت: تهران الگوی جهان اسلام است و باید به خوبی در مقام یک الگو ظاهر شود. برای این امر باید همه ما با ذهنیت مثبت برنامه‌های تدوین شده را اجرا کنیم.

محمدی  با تاکید بر تاثیر علم و آگاهی در اجرای راهبرد‌های ماموریتی، اظهار کرد: باید برای هر دوره زمانی برنامه‌های مشخصی تدوین و مطابق آن راهبردهای معین تعریف شود. در چنین چشم‌اندازی، ما اعتقاد داریم که هر برنامه ‌ای محقق خواهد شد.

وی به لزوم حل مشکلات معیشتی و مسکن کارکنان شرکت اشاره و در پایان تصریح کرد: باید از خلاقیت و توان نیروی انسانی استفاده بیشتری کرد. ایده‌های مجموعه کارکنان ۲۰۰ نفری ظرفیت رفع تمام مشکلات شهر را دارد.

جلال بهرامی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در نشست صمیمانه کارکنان شرکت ساماندهی اظهار کرد: تا پایان سال ۱۴۰۱ فعالیت های انجام گرفته در شرکت در خصوص نظم بخشی متمرکز خواهد بود و باید امور اجرایی به حداقل و ضرورت محدود شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد دستفروشان، کارگر و ۲۰ درصد دیگر دستفروش شناور هستند، گفت: ما در این شرکت وظایف ذاتی داریم و اجرای آن‌ها باید در دستور کار قرار بگیرد تا ماموریت‌های اصلی به نتیجه برسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن