مدیریت شهری

شهرداری قلب پایتخت ایستگاه هشتم طرح رصد کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر

رییس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در منطقه ۶، از پروژه ها و محلات این منطقه بازدید کردند و در ایستگاه هشتم طرح رصد، برنامه ها و موضوعات عملیاتی ، پتانسل های منطقه را در کارگاه تخصصی مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ، دوم آذر ۱۴۰۰ جلسه هشتم رصد مناطق با حضور محمد آخوندی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر ، میثم مظفر رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر ، سید احمد علوی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ، مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۶ ، سپهری رابط هییت رییسه شورا ، دبیران شورایاری محلات ۱۴ گانه ، نخبگان و ورزشکاران قلب پایتخت در منطقه۶ برگزار شد و چالشها و مشکلات منطقه از زبان مدعوین جلسه بیان گردید و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه ضمن پاسخ به سئوالات راهکار های لازم را بیان داشتند و در خصوص حل مشکلات و رفع موانع با کمک کمیسیون برنامه و بودجه اعلام آمادگی کردند.

محمد آخوندی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در این جلسه گفت : بودجه فرهنگی اختصاص یافته به منطقه ۶ در شأن این منطقه نیست و تلاش خواهیم کرد با توجه به اینکه منطقه ۶ قطب علمی و فرهنگی تهران است اعتبارات و بودجه این حوزه افزایش یابد.

وی در خصوص جایگاه پیشکسوتان و بازنشستگان شهر تهران خاطر نشان کرد: پیشکسوتان و سالمندان گنجینه های این شهر هستند و توجه به مسائل سالمندان و تلاش برای حل دغدغه های آنها از وظایف شورای شهر و مدیریت شهری است.

میثم‌ مظفر رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه ضمن اشاره به اینکه منطقه شش هم پردیس علم و فرهنگ و هم پردیس دولتی است گفت : وجود دانشگاه های مهم و معتبر کشور در این منطقه ، وجود ۱۲ سینما ، خانه هنرمندان ، خانه موسیقی ، خانه تئاتر ، حوزه هنری ، وجود ۷ وزارتخانه ، ۹ سفارتخانه ، دفاتر مرکزی بانک های دولتی و جمعیت شناور یک و نیم میلیون نفری در روز از خصوصیات متمایز و منحصر بفرد این منطقه است. براین اساس باید خدمات شهری در این منطقه به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی و زیرساخت های ترافیکی بسیار کیفی و ممتاز باشد.

مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۶در جلسه هشتم طرح رصدضمن خوش آمد و تشکر از رییس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت : ما در بازدید های میدانی با دبیران شورایاری ، مشکلات محلات و نیازهای زیر ساختی را احصاء کردیم و با کمک کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جهت رفع مانع ها و همچنین توسعه زیربنایی طرح ها تلاش مضاعف خواهیم کرد.

برپایه این گزارش محمد آخوندی، سید احمد علوی و میثم مظفر اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتمین گام از “طرح رصد” از محلات یوسف آباد،نظامی گنجوی، والفجر، امیرآباد، نصرت،ساعی، دانشگاه تهران، جمالزاده و پروژه های جاری منطقه بازدید کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن