مدیریت شهری

اجرای موفق تهران جانی دوباره می گیرد در منطقه ۱۶

سید مرتضی روحانی شهردار منطقه ۱۶، با اشاره به تدابیر شهردار تهران مبنی بر توجه به بزرگترین معضل مردم و کاهش آلام آن‌ها درخصوص موضوع کرونا اظهار داشت: با اجرای طرح های جهادی، هم افزایی و مشارکت حداکثری و بسیج کامل همکاران برای تحقق این امر مهم، واکسیناسیون سیار در منطقه انجام شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، وی با اعلام این خبر گفت: با راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون شهرداری تهران واقع در سوله بحران بوستان بزرگ بعثت و مجهز شدن این مکان به ۲۰ کانتر، ابتدا پرسنل شهرداری تهران و در ادامه شهروندان و اتباع خارجی واکسینه شدند.

شهردار منطقه ۱۶ با توجه به اهمیت واکسیناسیون عمومی و کنترل بحران کرونا گفت: برای تداوم پویش جهادی (شهرداری تهران) در اجرای واکسیناسیون عمومی (تهران جانی دوباره می گیرد)، یک دستگاه اتوبوس در میدان بازار دوم مستقر شد که خدمات واکسیناسیون را به خانواده های معظم شهدا، افراد سالمند، معلول و کم توان و عموم شهروندان به صورت سیار ارائه می دهد و جهت اطلاع رسانی واکسیناسیون سیار در محلات نه گانه از ظرفیت مساجد شاخص، تبلیغات محیطی، فضای مجازی، پیامک و … استفاده شد.

رحیمی دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه نیز با اعلام این‌که منطقه ۱۶ در اجرای واکسیناسیون سیار که از ۲۴ مهر ماه آغاز شده و هم‌چنان ادامه دارد با تزریق ۲۰۰ دوز به صورت روزانه و مستمر، بین مناطق ۲۲ گانه بسیار موفق عمل کرده و این طرح با استقبال خوب شهروندان همراه بوده است.

وی افزود: شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز در بازدید از این مرکز سیار ضمن تزریق دوز دوم خود از نزدیک شاهد نحوه خدمات رسانی به شهروندان بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن