اجتماعی و فرهنگی

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بازنشستگی به اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسین کانون بازنشستگان شهرداری تهران

متن ‍ پیام تبریک مدیرعامل سازمان بازنشستگی به اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسین کانون بازنشستگان شهرداری تهران به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
بدون شک هرگونه رشد و توسعه در دنیای کنونی برمحور مشورت و مشارکت گسترده قابل تحقق است.در همین راستا کانون بازنشستگان شهرداری تهران که از بارزترین و اصلی ترین نهادهای مشارکت جمعی در شهرداری تهران است بازویی قدرتمند در پذیرش مسئولیت اجتماعی و نهادی اثرگذار در توسعه خدمت رسانی و پیگیری مطالبات بحق بازنشستگان معزز شهرداری تهران در یک بستر قانونی است.

اکنون که به همت و تلاش هیئت مدیره سابق انتخابات کانون به تحقق پیوست و فصل نوینی در فعالیت های آن آغاز شده است بر خود فرض می دانم تا به منتخبین جدید صمیمانه تبریک عرض کنم. امید است با مشارکت بازنشستگان و اعضای جدید هیئت مدیره محترم و بازرسین آن بتوانیم هرچه بهتردر جهت تکریم و رفاه خانواده بزرگ بازنشستگان شهرداری تهران در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران؛کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» حرکت نماییم.

بهره مندی از ظرفیت های اعضای منتخب بعنوان یار و مشاور مدیریت سازمان بازنشستگی از بارزترین نقاط این انتخابات است که می توان به آن اشاره نمود.

در پایان از خداوند متعال برای اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان کانون توفیق روز افزون آرزومندم.

جواد مالکی
مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن