شورای شهرصفحه اصلی

حبیب کاشانی در واکنش به سوءتفاهم ایجاد شده در جلسه گذشته شورای شهر تهران: جایگاه شورا اجازه نمی دهد وقت مردم را هدر دهیم

 

حبیب کاشانی در واکنش به سوءتفاهم ایجاد شده در جلسه گذشته شورای شهر تهران: جایگاه شورا اجازه نمی دهد وقت مردم را هدر دهیمعضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سوءتفاهم ایجاد شده در جلسه گذشته، تاکید کرد: در جلسات شورا مباحث کارشناسی طرح می شود نباید این مباحث در فضای مجازی ادامه پیدا کند، ما نماینده مردم هستیم و جایگاه شورا اجازه نمی دهد وقت مردم به هدر برود.
به گزارش شوراآنلاین، حبیب کاشانی در بیست و دومین جلسه شورا گفت: جلسه گذشته در هنگام گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران سوء تفاهماتی وجود آمد و این در حالی است که در جلسات شورا مباحث این چنین بین اعضا یا اعضا با مدیران شهرداری پیش می آید و طبیعی است اما متاسفانه این مباحث ادامه پیدا کرد و در فضای مجازی هم دنبال شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه ما همه به این بلوغ رسیده ایم که جایگاه خود و دیگران را رعایت کنیم و لذا دنبال کردن این مباحث باید قابل کنترل باشد. اعضای شورا و مدیران و مسئولان اجرایی دارای شان هستند و باید شان آنها رعایت شود.
کاشانی افزود: جایگاه شورا اجازه نمی دهد وقت مردم به هدر برود و دنبال کردن این مباحث به معنای هدر دادن وقت مردم است.
کاشانی خطاب به مهدی چمران رئیس شورای شهر، گفت: از آقای سروری و آقای زاکانی می خواهم این موضوع را متذکر شوند و دوستان جایگاه خود را بدانند و رعایت کنند، ما یک ماموریت داریم و آن هم نوکری مردم است، هنوز سه ماه از آغاز فعالیت دوره ششم نگذشته است و اگر بخواهیم وقت شورا و مردم را هدر بدهیم باید در قیامت پاسخگو باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا