اجتماعی و فرهنگی

عضو ‌کمیسیون فرهنگی مجلس: مجلس باید زمینه برگزاری نمایشگاه در شهرآفتاب را فراهم کند

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرآفتاب به عنوان یک سایت فوق العاده باید در آن هر روز نمایشگاه برگزار شود و اگر در این زمینه مشکلی وجود دارد، مجلس می تواند با بستر سازی شرایط برگزاری نمایشگاه در این مکان را فراهم کند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شهرآفتاب، حسین جلالی در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ما  در حاشیه بازدید از نمایشگاه پوشاک شهرآفتاب، اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب امکانات فوق العاده ای دارد و نباید یک روز این سالنها خالی از نمایشگاه باشد.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سالنهای نمایشگاه شهرافتاب بسیار مجلل و استاندارد است گفت: نزدیکی به فرودگاه بین المللی امام(ره) و دسترسی به اتوبانهای اصلی کشور از مزیتهای مهم این سایت نمایشگاهی است که در کنار موارد دیگر سبب شده تا بهترین جایگاه برای برگزاری نمایشگاه های بین المللی و داخلی باشد.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت شهرآفتاب به خوبی استفاده شود، بیان کرد: باید اصناف، صنعتگران و تولید کنندگان  برای برگزاری نمایشگاه های مهم در شهرآفتاب برنامه ریزی کنند.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه های می توانند در زمینه اشتغال، کار آفرینی و ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی موثر باشند، اظهار کرد: برای ساخت چنین مجتمع عظیم نمایشگاهی هزینه های بسیاری شده است که باید به بهترین شکل از آن استفاده کنیم.

جلالی با شاره به اینکه مجلس باید زمینه حضور برگزارکنندگان در شهرآفتاب را فراهم کند، افزود: اگر برای برگزاری نمایشگاه در شهرآفتاب مشکلاتی وجود دارد مجلس برای برطرف کردن آن اقدام کند. همچنین اگر نیاز به بستر سازی و زمینه سازی است مجلس کاملا آماده است در این زمینه شهرداری را یاری نماید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن