اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

شهردار تهران خبر داد؛ رفع دغدغه آتش نشانان با راه اندازی کارگروه مخصوص

زاکانی گفت: قول می دهم کارگروهی راه اندازی کنیم تا در خدمت دوستان آتش نشانان برای رفع دغدغه آنها باشیم.

به گزارش شوراآنلاین، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه مراسم تقدیر از آتش نشانان گفت: امروز روز پرافتخاری است و در کسوت آتش نشانی، خادمی و نوکری مردم بودن، هیچ چیزی را نمی‌توان جایگزین این نوکری و خادمی کرد ما جز این که جان ناقابل خود را به آتش نشانان تقدیم کنیم تا حق آن‌ها را ادا کنیم، چیزی کمتر به ذهن نمی‌رسد.

او افزود: واقعیت امر این است که آتش نشانان خود را فدای ملت می‌کنند و ضرورت دارد که ما نیز خود را فدای آن‌ها کنیم. یعنی آتش نشانان ما اینقدر عزیز و بزرگ هستند که جمع بین یک روح بزرگ و جسم ورزیده، دانش بالا و امکانی که در دست آن‌ها به عنوان ابزار هست زمینه را فراهم می‌کند برای این که به مردم در سخت‌ترین شرایط با سرعت فوق العاده بالایی خدمت کنند.

شهردار تهران در ادامه بیان کرد: در شهرداری ما هم بتوانیم در هر جهتی که نیاز به جبران کاستی‌ها و نقایصی که ممکن است سبب کندی و افتی در مسیر خدمتگزاری ایجاد شود، به میدان بیاییم و همه وجود و امکان و شرایط خود را در خدمت این ماموریت بزرگ قرار دهیم واقعیت امر این است که ما هر کاری انجام دهیم کم است.

زاکانی با اشاره به وضعیت معیشتی آتش نشانان گفت: وظیفه داریم نیازها را تامین کنیم تا آتش نشانان دغدغه اینگونه مسائل را نداشته باشند و اینگونه مسائل مانع از این شود که نتوانند همه ظرفیت‌های خود را برای خدمت به مردم عملیاتی کنند ما در خدمت دوستان عزیز هستیم و این موضوع را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم اگر بی عدالتی وجود دارد، جبران کنیم تا سطح مناسبی برای خدمات و کمک به وجود آید. بعد از آن نیز سطح را ارتقا دهیم.

او درخصوص رفع مشکل آتش‌نشانان گفت: این قول یک جمله‌ای نیست و قول می‌دهم کارگروهی راه اندازی کنیم تا در این کارگروه در خدمت مهدی داوری (مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی) و دوستان عزیز باشیم و ظرفیت‌های مورد نیاز رفع دغدغه دوستان عزیز را احصا و عملیاتی کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن