مدیریت شهری

جلسه قرارگاه فرهنگی شهید شاطری شهرداری منطقه ۱۶ برگزار شد

جلسه قرارگاه فرهنگی شهید شاطری شهرداری منطقه ۱۶، با حضور پیمان پورنصر شهردار منطقه، سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ، معاونین و جمعی از مدیران در سالن جلسات دفتر شهردار منطقه برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، پیمان پورنصر شهردار منطقه با اشاره به مهمترین موضوعات جلسه از جمله گرامیداشت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی اظهار داشت: باید با انجام کارهای جهادی برای فرهنگ سازی و تبلیغات گام برداریم و از ظرفیت های محلات برای آرامش شهروندان بهره مند شویم.

وی افزود: پشتیبانی وتسهیلگری در فضا سازی وتبلیغات محیطی ، برگزاری رزمایش فرهنگی و هنری ،کاروان های هنری مقاومت درسطح منطقه، برپایی ایستگاه‌های فرهنگی هنری ، آئینی ، اجرای سرود و نمایش پاتوقی درسطح محلات، تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری یادواره های شهدای محلی، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت منطقه، فضاسازی ویژه در محورهای فدائیان اسلام، بزرگراه بعثت ، شهید رجایی و خیابان شهید وفائی همچنین بسترسازی موکب های مسیر پیاده روی اربعین حسینی با رعایت آئین نامه های بهداشتی و ملاحظات ستاد کرونا از مواردی بود که در این جلسه مطرح و بررسی شد.

شهردار منطقه ۱۶ خاطر نشان کرد: امید است با همکاری ، هم افزایی و مدیریت جهادی در راستای ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت و مقاومت و انتقال مفاهیم دوران دفاع مقدس به عموم شهروندان ، علی الخصوص نسل جوان گام برداریم.

سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی نیز در این جلسه تعامل و همکاری با مدیریت شهری منطقه را فراهم کننده رضایت مندی شهروندان دانست و ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر و گسترش همکاری ها و هم افزایی شاهد اجرای برنامه های بهتر باشیم زیرا عملکرد خوب رضایت شهروندان را همراه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا