اجتماعی و فرهنگی

تقدیر از مقامات دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل همراهی در راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون شهر سالم

مقامات دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل همراهی در راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون شهر سالم از مدیرعامل شرکت شهر سالم لوح تقدیر دریافت کردند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، نهمین جلسه ستاد عملیاتی واکسیناسیون کرونا به ریاست دکتر حمید چوبینه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور تنی چند از مقامات دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، از معاونت بهداشت این دانشگاه به دلیل همکاری در راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون شهر سالم و تامین واکسن جهت کارکنان شهرداری تهران و خانواده‌های ایشان با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این تقدیرنامه که به امضاء دکتر حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم رسیده است، از تلاش‌‌های بی‌شائبه مقام‌های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران «در ایجاد هماهنگی میان مدیریت شهری و سیستم بهداشت و درمان که به غربالگری هزاران نفر از مردم شریف جنوب شهر تهران و همچنین واکسیناسیون کارکنان زحمتکش شهرداری به عنوان یکی از گروه‌های اصلی در معرض خطر انجامید»، قدردانی شده است.

در این نشست، از دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت، دکتر محمدرضا سلمانی رئیس شبکه بهداشت جنوب، دکتر عباس مزینانی مشاور معاونت بهداشت، دکتر محمدرضا قیوم‌زاده و دکتر سعید تأملی معاونان معاونت بهداشت و همچنین امیر ناصح و سارا حریری نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراکز واکسیناسیون شهر سالم تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن