اجتماعی و فرهنگی

مدیرعامل شرکت شهر سالم خبر داد: واکسیناسیون کارگران خارجی شاغل در پیمانکاری‌های شهرداری

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت: از چند روز گذشته واکسیناسیون اتباع خارجی شاغل در پیمانکاری‌های شهرداری شروع شده و به محض معرفی افراد واکسیناسیون انجام خواهد شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، دکتر حمید چوبینه با اشاره به واکسیناسیون اتباع کشور‌های دیگر که در شهرداری فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: تعدادی از کارگران پیمانکاری شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تهران از اتباع کشور‌های دیگر هستند که عمدتا هم دارای ملیت کشور افغانستان هستند.

وی ادامه داد: پیرو پیگیری‌ها و توصیه‌هایی که سازمان بازرسی‌های کل کشور داشت ما پیگیری کردیم و از وزارت بهداشت و معاونت بهداشتی ستاد کرونا استان تهران موافقت گرفتیم که این افراد واکسینه شوند. جمعیت این افراد چند هزار نفر است که باید نام‌نویسی‌ها صورت بگیرد تا تعداد آن‌ها مشخص شود.

به گفته دکتر چوبینه، از چند روز گذشته واکسیناسیون این افراد شروع شده و به محض معرفی کامل افراد واکسیناسیون انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: تا زمانی که واکسیناسیون تمام شهروندان انجام شود، مراکز ما علاوه بر افراد مرتبط با شهرداری در خدمت تمام شهروندان خواهد بود. علاوه بر مراکزی که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است، در حال رایزنی با سازمان‌های مختلف برای اضافه کردن مراکز جدید هستیم و یکی از آن‌ها سازمان ورزش و دانشگاه علوم پزشکی است و امیدواریم بتوانیم هفته آینده یک مرکز واکسیناسیون دیگر نیز افتتاح کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن