شورای شهرصفحه اصلی

انتقاد از گزارشات بی‌محتوای مدیران و معاونان حناچی در صحن شورای شهر

عضو شورای شهر تهران از گزارشات بی‌محتوای معاونین و مدیران حناچی شهردار سابق تهران در صحن شورای شهر تهران انتقاد کرد.

به گزارش شوراآنلاین، ناصر امانی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران، ضمن انتقاد از رویه چند هفته اخیر شورای شهر تهران در ارتباط با ارائه گزارش معاونین و مدیران شهردار سابق تهران اظهار کرد: این گزارشات چه مشکلی از مردم حل خواهد کرد و هدف ارائه این گزارشات چیست؟

وی تصریح کرد: اگر هدف اطلاع‌رسانی گزارشات است که متاسفانه به صورت یک طرفه و پرحاشیه توسط حوزه روابط عمومی در زمان حناچی شرکت پیام‌رسان و پروژه تهران ۱۴۰۰ مطرح شده است و لزومی ندارد مجددا مدیران و معاونان شهردار سابق تهران در صحن شورا حاضر و گزارشات خود را ارائه کنند.

وی با بیان اینکه هزینه بسیاری برای هر جلسه شورا می‌شود، گفت: این گزارشات تنها وقت شورا را می‌گیرد و هیچ خروجی دیگری را ندارد.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: شورا کارهای مهم‌تر و کار نظارتی دارد و باید حرف مردم و شورایاری‌ها را بشنود و برای رفع مشکلات گام‌هایی را بردارد و از مدیران اجرایی و قوی دعوت کند تا به صحن شورا بیایند.

امانی همچنین گزارش ارائه شده از سوی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران را بی‌محتوا و غیرقابل قبول دانست و گفت: این گزارش به هیچ عنوان قابل قبول نیست چون هیچ اتفاقی در حوزه هوشمندسازی شهر تهران انجام نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا