اجتماعی و فرهنگی

از فردا انجام می‌شود؛ آغاز واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل داخلی شهرداری تهران

حسین وزیری مدیرکل پشتیبانی شهرداری تهران در ادامه اجرای طرح واکسیناسیون رانندگان و کارکنان حوزه حمل و نقل درون شهری، از آغاز واکسیناسیون ۳۴۹۰ نفر از رانندگان #ناوگان_حمل_و‌_نقل داخلی متشکل از رانندگان خودروهای ملکی و استیجاری طرف قرارداد شرکت خودرو سرویس شهر با همکاری وزارت بهداشت و درمان، معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، از فردا جمعه ۲۲ مردادماه خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل پشتیبانی، مدیرکل پشتیبانی شهرداری تهران از آغاز واکسیناسیون ۳۴۹۰ نفر از رانندگان خودروهای ناوگان داخلی شهرداری و سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان با هماهنگی انجام شده با معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خبر داد و گفت: در راستای #حفظ_سلامت همکاران و با توجه به نوع ماموریت و خدمات همکاران پرتلاش راننده که در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند و ضرورت حضور و‌ فعالیت‌شان در طول شبانه روز، برابر هماهنگی‌های به عمل آمده، از فردا جمعه ۲۲ مردادماه ۱۴۰۰ تعداد ۱۰۰۰ نفر از این عزیزان واکسینه خواهند شد.

وی خاطرنشان ساخت: فراخوان همکاران راننده از امروز و از سوی شرکت خودرو سرویس شهر انجام‌ خواهد شد و «زمان و مکان حضور ایشان از طریق پیامک به اطلاع‌شان خواهد رسید». همچنین نمایندگان این شرکت و‌ اداره ترابری اداره کل پشتیبانی در محل‌های تعیین شده حضور داشته و راهنمایی‌های لازم را به همکاران راننده ارایه خواهند نمود.

یادآور می‌شود، در طرح واکسیناسیون، همزمان با رانندگان ناوگان داخلی، کلیه رانندگان سرویس‌های ایاب و ذهاب متشکل از خودروهای ون، مینی‌بوس و اتوبوس که وظیفه جابجایی کارکنان شهرداری تهران را دارند نیز انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا