اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

توضیحات مهدی چمران درباره انتشار فایل صوتی:از انتشار اخبار غیرموثق در مورد انتخاب شهردار ناراحت شدم/ اسمی از زاکانی نبردم

رییس شورای شهر ششم گفت: از انتشار اخبار غیرموثق و غیرمنصفانه در مورد انتخاب شهردار پایتخت، ناراحت شدم.

به گزارش شوراآنلاین، «مهدی چمران» درباره انتشار مطالبی منتسب به وی در برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر تهران با تهدید به علیرضا زاکانی به عنوان شهردار پایتخت رای دادند، اظهار داشت: در سخنانم اسمی از این نامزد تصدی پست شهرداری نبردم و ما خصوصی سخن می‌گفتیم.
وی افزود: البته من از خبری که شب گذشته درباره انتخاب شهردار منتشر شده بود ناراحت بودم و در این خصوص صحبت کردم.

چمران افزود: در زمان انتخاب شهردار در جلسه غیر رسمی خود، شرایط را به‌گونه‌ای تنظیم کردیم که هر کس رای خود را آزادانه و بدون اینکه هیچ اجبار و اکراهی باشد، در صندوق بیاندازد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: شب گذشته اخبار و اسامی افرادی که به نامزد مورد نظر خود رای داده بودند نیز به نادرستی منتشر شد؛ در حالی که هیچ کس از رای دیگری خبر نداشت.

وی با بیان اینکه در این اخبار اعضای شورای شهر تهران را به انقلابی و غیرانقلابی تقسیم کرده بودند، اظهار داشت: مشخص است که این نوع اخبار، جهت دار تنظیم شده است و من از آن موضوع ناراحت بودم.

وی تاکید کرد: این نوع خبررسانی در خبرگزاری ها و رسانه‌های رسمی روی نمی دهد بلکه در جایی تنظیم و منتشر می‌شود که کاری غیرمنصفانه و غیر ارزشمند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا