شورای شهرصفحه اصلی

تذکر محسن هاشمی به مدیران شهری بابت افتتاح حاشیه ساز پروژه افتخاری در منطقه یک

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به انسداد یک خیابان تازه تأسیس در منطقه یک گفت: این موضوع به دلیل عدم توافق بین شهرداری و ارتش ایجاد شده و در این زمینه به مدیران شهری تذکر می‌دهم.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی در صحن امروز شورای شهر درباره موضوع انسداد یک خیابان تازه تأسیس در منطقه یک تهران اظهار داشت: در این زمینه مدیران شهری تهران تذکر می‌دهم و درخواستی هم از مسؤولان ارتش دارم.

وی گفت: زمین مربوط به خیابان افتتاح شده مربوط به دوره قبل مدیریت شهری بوده و در آن زمان توسط مسؤولان ارتش آزادسازی شده بود که حدود یک ماه پیش با به پایان رسیدن عملیات عمرانی بهره‌برداری آن انجام گرفت.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: انسداد این خیابان آن هم به دلیل عدم اجرای توافق میان شهرداری و ارتش زیبنده مدیریت کشور نیست و مطابق با انتظارات مردم هم نبوده است.

هاشمی تأکید کرد: از شهرداری درخواست داریم مشکل اجرایی مربوطه را در توافق با ارتش حل کند و از طرفی فرماندهان نیروی زمینی ارتش نیز مساعدت لازم را در رفع موانع و برداشت صدها کامیون نخاله انباشته شده در این خیابان انجام دهند تا بیش از این به نارضایتی‌های عمومی افزوده نشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن