اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

در جلسه سه ساعته منتخبین با معاون حناچی چه گذشت؟

به گزارش شوراآنلاین، منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در خصوص جلسه سه ساعته منتخبین با معاون مالی شهرداری گفت: آقای امامی میزان بدهی‌های شهرداری تاکنون را ۶۶ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و مدعی بودند بخشی از این عدد مربوط به سود وام‌ها و تسهیلات است.

جلسه منتخبین شورا با معاون مالی و اقتصادی فعلی شهرداری تهران برگزار شد.

ناصر امانی منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: جلسه منتخبین با معاون مالی اقتصادی شهرداری برگزار شد و آقای امامی گزارشی از وضعیت مالی و درآمدی شهرداری ارائه کرد و این جلسه حدود ۳ ساعت طول کشید.

وی ادامه داد: منتخبین شورا سؤالات و ابهاماتی داشتند که در جلسه مطرح شد.

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در خصوص گزارش امامی در جلسه روز گذشته گفت: به نظر من حرف‌های امامی با حرف‌های برخی از اعضای شورای پنجم شهر تهران در خصوص بدهی‌ها دوره قبل صددرصد متفاوت و متضاد بود.

وی ادامه داد: آقای امامی اعلام کردند تا پایان شهریور ۹۶ بدهی‌های شهرداری ۳۰ هزار میلیارد تومان بوده است و من به آقای امامی گفتم چطور حناچی در نامه رسمی اعلام کرد که بدهی‌ها ۶۸ هزار میلیارد تومان است و آقای امامی پاسخ داد آن جدول برای دوره آقای نجفی بود و ما همان را فرستادیم.

وی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که آقای امامی گفتند از ۳۰ هزار میلیارد بدهی شهرداری در دوره قبل ۵ هزار میلیارد هم برای دوره احمدی‌نژاد است.

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: هنوز ابهاماتی وجود دارد و ما باید حسابرسی بگیریم که تمامی بدهی‌ها و موضوعات مالی شفاف شود و به یک عدد قطعی برسیم.

وی در ادامه تأکید کرد: معاون مالی – اداری شهرداری بدهی‌های شهرداری را تا الان ۶۶ هزار میلیارد تومان عنوان کردند و البته مدعی بودند بخشی از این بدهی مربوط به سود وام‌ها و تسهیلات است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن