مدیریت شهری

تزریق بیش از ۷ هزار دوز واکسن در منطقه ۱۳ قدردانی شهردار منطقه ۱۳ از کادر سلامت پایگاه های واکسیناسیون کرونا

شهردار منطقه ۱۳ به اتفاق هیات همراه از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا (نقاهتگاه ۱۷ شهریور) واقع در مرکز بهداشت کرونا و مرکز واکسیناسیون خودرویی بوستان جنگلی سرخه حصار بازدید و از کادر مستقر در این مراکز قدردانی کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در بازدید از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا ضمن اهدای شاخه گل به کادر سلامت این پایگاه گفت : اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت در عرصه مقابله با کرونا و واکسیناسیون شهروندان تشکر و قدردانی شود ؛ بی شک این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند و یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس می‌باشد.

او افزود: قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهد بالید و قدردان زحمات خانواده‌های ایثارگران علی الخصوص مدافعان سلامت خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار این عزیزان با خداوند متعال است.

شکری همچنین با حضور در مرکز واکسیناسیون خودرویی بوستان جنگلی سرخه حصار از تلاش های کادر مستقر در ایستگاه های این مرکز قدردانی و افزود : اعضای کادر درمان ، فداکارانه در خط مقدم مبارزه با ویزوس کرونا در حال خدمت به مردم هستند و خاطره های به یاد ماندنی از ایثار و مهربانی را به جا گذاشته اند.

شهردار منطقه با اشاره به استقبال شهروندان از مرکز واکسیناسیون خودرویی بوستان جنگلی سرخه حصار با توجه به مزیت های این طرح گفت: کادر درمان همزمان با شروع به کار این مرکز ، بی وقفه مشغول تزریق واکسن بوده اند و تعداد ایستگاه های تزریق در این بوستان افزایش یافته و همزمان برای شش خودرو تزربق انجام می شود.

او یاد آور شد: بر اساس آمار های اعلامی ، بیش از ۷ هزار دوز واکسن در منطقه ۱۳ تزریق شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن