مدیریت شهری

طی احکام جداگانه صورت گرفت؛ انتصابات جدید مدیریتی در شهرداری منطقه ۶

سرپرست معاونت های برنامه ریزی و سرمایه انسانی ، خدمات شهری و محیط زیست، امور اجتماعی و فرهنگی و همچنین سرپرست ادارات روابط عمومی، سرمایه انسانی و حقوقی منطقه با حکم تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ منصوب شدند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶،تورج فرهادی شهردار منطقه شش، ضمن تقدیر از خدمات سید مجتبی کسائیان ، طی حکمی ، لیلا مینایی که پیش از این معاون توسعه منابع انسانی منطقه بود ، با توجه به ساختار جدید ابلاغی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی منطقه منصوب شد.

همچین در تغییری دیگر ضمن تقدیر از فرزاد هنرور، به پاس تلاش ها و خدمات ارائه شده ، امیرحسین جابر انصاری به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه منصوب گردید. ضمنا”هنرور که پیش تر شهردار ناحیه ۵ بود وظایف و خدمات خود را در این ناحیه ادامه خواهد داد.

بر پایه این گزارش شهردار قلب پایتخت از خدمات ارزنده حبیب الله غفوری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه که به سمت بازنشستگی نائل شد تقدیر نمود و مهدی سبحانی را بعنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

در انتصابی دیگر ضمن قدردانی از ابوذر ترابیان ، ابراهیم وجدانی به سمت سرپرست اداره روابط عمومی منطقه ۶ منصوب شد.

علی اکبر زمانی محمودی نیز با حکم شهردار منطقه بعنوان سرپرست سرمایه انسانی این منطقه جایگزین محمدحسین پناهی شد و از زحمات وی قدردانی گردید.

همچنین در تغییر دیگری از فرهاد آزادیان به پاس خدمات ارزنده قدردانی و امیر حسین افشار به عنوان سرپرست اداره حقوقی شهرداری منطقه ۶ ، منصوب شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن