سیاسیصفحه اصلی

نامزدهای انتخابات شوراها از هرگونه تجمع آسیب رسان به سلامت شهروندان پرهیز کنند

فرماندار تهران گفت: نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از هرگونه تجمعی که موجب آسیب رساندن به سلامت شهروندان میشود پرهیز کنند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران، عیسی فرهادی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران در گفتگو  با خبرنگار پایگاه خبری خطاب به داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: به نامزدهای انتخابات شوراها توصیه می‌کنم در تبلیغات انتخابات خویش سلامت مردم را در اولویت برنامه خود قرار دهند.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را وظیفه آحاد جامعه دانست و افزود: نامزدهای انتخابات باید از هر گونه تجمعی که موجب آسیب رساندن به سلامت شهروندان می‌شود، پرهیز نمایند.

فرهادی با اشاره به لزوم توجه به شیوه‌های جدید تبلیغات، بیان کرد: نامزدهای انتخابات با شیوه های جدیدتر و همچنین با استفاده از فضای مجازی، تبلیغات خود را انجام دهند و مردم هم قطعا با شناخت کافی می توانند گزینه های مورد نظرشان را انتخاب کنند.

فرهادی افزود: هرگونه اقدام در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی می‌باشد و حتما برخوردهای لازم با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، انجام می‌شود.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران  همچنین بر امر آموزش برای مجریان  انتخابات تاکید کرد و افزود: آموزش یکی از مراحل مهم در برگزاری انتخابات است

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمیته حقوقی ستاد انتخابات و بازرسی  به منظور بررسی تخلفات انتخاباتی  تشکیل شده است و اگر گزارشی در این زمینه ارائه شود، حتما رسیدگی  و برخوردهای لازم با تخلفات صورت می گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن