اجتماعی و فرهنگی

نخستین جلسه شورای مدیران معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا برگزار شد

حامد مظاهریان در نخستین جلسه شورای مدیران معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا، با اشاره به اهمیت هوشمندسازی، از سامانه اشراف بعنوان سامانه ای در راستای شناسایی هرچه بهتر تضاد منافع سازمانی یاد کرد و گفت: اگر اطلاعات از لحاظ کمی در سطح پایینی قرار داشته باشند با مسیر پیچیده ای روبرو نخواهیم بود، ولی اگر بخواهیم حجم سنگین از داده ها را با درنظر گرفتن لایه های متعدد اطلاعاتی چون اطلاعات مالی و نیروی انسانی با داده های بیرونی همچون ثبت احوال و… پیوند بزنیم، باید از هوش مصنوعی استفاده کاربردی بیشتری داشته باشیم.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا، معاون شهردار تهران با نگاهی گذرا به ادغام صورت گرفته تصریح کرد: در موضوع ادغام به افراد با تراز بالا نیازمندیم. معاون شهردار تهران با اشاره به معدود موارد ادغام صورت گرفته در برخی نهاد ها، به توجه بیش از پیش استفاده از افراد توانمند برای رسیدن به بهره وری و اثربخشی لازم اشاره کرد.

مظاهریان در ادامه نخستین جلسه شورای مدیران معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا به بر شمردن جنبه های مثبت دورکاری، درکنار معدود معایب آن پرداخت و گفت: کاهش ترافیک، صرفه جویی در هزینه ، افزایش سلامت کارکنان، افزایش بهره وری، افزایش سرعت در انجام امور، استفاده کمتر از زمان با حذف مدت زمان رفت و آمد، کاهش مصرف انرژی، توجه بیشتر به نتیجه کار بجای حضور صرف و کمک به محیط زیست از جمله نکات مثبت موضوع دورکاری است که بصورت پایلوت در برخی مناطق و سازمان ها اجرا شده و در حال گسترش آن به سایر مناطق و واحد ها هستیم. وی در ادامه گفت: فردی که دورکار می گردد نباید از اضافه کار و موارد مشابه آن محروم شود.

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا با اشاره به انتخابات پیش رو، تاکید کرد: سازمان شهرداری تهران به طرفداری از گروه یا جریان خاصی نمی پردازد و عملکرد شهرداری تهران بهترین مولفه برای قضاوت شهروندان خواهد بود و به هیچ وجه نبایست امکانات سازمانی در راستای فضای تبلیغاتی برای گروه یا جریان خاصی استفاده شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن