مدیریت شهری

بسیج نهادها و امکانات منطقه۱۳ برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

با برگزاری جلسات مستمر کمیته هماهنگی انتخابات منطقه ۱۳ ، کلیه نهاد ها این منطقه با به بکارگیری امکانات برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شهر تهران آماده می شوند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، کمیته هماهنگی انتخابات منطقه ۱۳ با هدف هماهنگی هر چه بهتر برگزاری انتخابات با تاکید بر اجرای صحیح و مناسب انتخابات با توجه به وضعیت بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و راهکارهای احتمالی، با حضور مجتبی شکری شهردار منطقه۱۳، حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه ، نماینده فرمانداری، حسین رضا سراج دبیر دبیران شورایاری محلات و جمعی از معاونین و مدیران شهری و آموزش و پرورش برگزار شد.

مجتبی شکری شهردار منطقه۱۳ در این جلسه با تأکید بر اینکه انتخابات به عنوان یک حرکت ملی مطرح است گفت: همه نهادهای درگیر در امر انتخابات وظیفه دارند با بسیج همه امکانات، بستر لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر را فراهم سازند.

سیدمحمدهادی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه نیز در این جلسه با بیان اینکه ۱۵۴ شعبه اخذ رأی در سطح منطقه برای انتخابات۱۴۰۰ پیش بینی شده است، از همکاری های بی دریغ شهردار منطقه۱۳ در رفع مسائل مربوط به این امر تقدیر کرد.

لازم به ذکر است مدیران حاضر در این جلسه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را مطرح و تصمیماتی جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات در منطقه۱۳ اتخاذ شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن