اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

آقای سالاری شما چکار کردید؟!

به گزارش شوراآنلاین، انداختن توپ در زمین مدیران قبلی شیوه مرسومی است که پایان دوره مدیریت شهری و شورای پنجم به اوج خودش رسیده و روزی نیست که مصاحبه ای علیه مدیران شهری و اعضای سابق شورای شهر تهران نبینیم.

محمد سالاری عضو شورای شهر تهران که اتفاقا خودش در شورای گذشته تهران(شورای چهارم) عضویت داشته، یکی از نفراتی است که در ماه های پایانی عمر شورای پنجم و در حالیکه صلاحیتش برای انتخابات شورای ششم تایید نشده، نوک پیکان انتقاداتش را به سمت مدیران سابق شهری و البته شورای گذشته نشانه گرفته و بطور مثال چنین ادعاهایی را انجام داده: “رویه اداره شهر در گذشته تاراج املاک و اراضی شهرداری تهران بود” و “در شورای چهارم تهران، فضا امنیتی بود”، “مدیریت شهری قبلی، اسب سرکشی بود”.

مطرح شدن این صحبت ها از سوی محمد سالاری که خودش عضوی از مدیریت شهری و شورای شهر سابق تهران بوده، این سوال را در اذهان عمومی مطرح می کند که حالا چرا؟! چرا همان موقع که با رای مردمی و به عنوان ناظر به کرسی شورای چهارم شهر تهران تکیه زده بودید، افشاگری نکردی و مقابل تخلفات نایستادید؟!

آقای سالاری اگر ادعاهایی که مطرح کردید درست باشد، قطعا خود شما هم در تخلفات، کوتاهی ها و خسرانی که به ادعای شما به شهر و شهروندان وارد شده، شریک هستید.

ای کاش به جای صحبت های تکراری که گوش شهر و شهروندان را پر کرده، از عملکرد و دستاورد ۸ ساله حضورش در شورای شهر تهران بگویید و اینکه اعتماد مردم تهران به او، چه دستاوردی برای شهر و شهروندان داشته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن