مدیریت شهری

‍ در راستای ارتقای فضای سبز شهری انجام می شود؛ ۴/۵ هکتار فضای سبز هدیه منطقه ۹ به شهروندان

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۹ با اشاره به ارتقا فضای سبز با رویکرد اجتماعی در منطقه از احداث بوستان جی با رویکرد دوستدار کودک، در مساحت ۴/۵ هکتار که نقش موثری در ارتقاء سرانه فضای سبز منطقه۹ دارد ، خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، مصطفی دینی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به مساحت ۱۸ هکتاری کل عرصه های سبز و سرانه ۶ متری فضای سبز منطقه۹ بدون در نظر گرفتن عرصه های جنگلی، بوستان جی یک نقطه عطف محسوب می شود.

وی افزود: بوستانی با مساحت بالغ بر ۴/۵ هکتار ، می تواند سهم موثری در افزایش سرانه فضای سبز مورد نیاز شهروندان منطقه۹ داشته باشد.
دینی در ادامه عنوان کرد: مجموعه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با جدیت موضوع بهره برداری و تکمیل بوستان جی را دنبال می کند، این بوستان در زمینی به مساحت ۴/۵ هکتار با کاربری فضای سبز و رویکرد بوستان دوستدار کودک احداث می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۹ اهداف احداث بوستان کودک را افزایش سرانه فضای سبز، افزایش روحیه نشاط، افزایش رضایتمندی شهروندان و توجه به شاخص های دارای ویژگی متناسب با سنین کودکان عنوان کرد.

لازم به ذکر است بوستان دوستدار کودک منطقه۹ اولین بوستان دوستدار کودک در شهر تهران با استاتدارهای ویژه کودکان خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن