اجتماعی و فرهنگی

آیین تکریم و معارفه مدیران بازرسی برخی از مناطق شهرداری برگزار شد

طی احکامی جداگانه از سوی رئیس سازمان بازرسی، آیین تکریم و معارفه مدیران بازرسی مناطق ۵، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۷ برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ سیاری معاون منابع انسانی و رئیس کمیته انتصابات سازمان به سبقه طولانی بازرسی و جایگاه ویژه ی آن در سازمان های بزرگ دنیا اشاره کرد و افزود: یکی از عمده ترین سیاست های بازرسی حرکت در جریان قوانین و مقررات است .وی با بیان اینکه شهرداری تهران بیش از ۲۲۰۰ نوع خدمت به شهروندان ارائه می دهد، تاکید کرد: سازمان بازرسی به دور از هرگونه نگاه سلیقه ای از اقدامات و فعالیت های درست واحدهای اجرایی حمایت کرده و به مدیران در ارائه بهتر خدمات به شهروندان کمک می کند.

مرتضوی معاون امور مناطق سازمان بازرسی نیز در جلسات تکریم و معارفه مدیران بازرسی مناطق فوق، یکی از ضعف های موجود در شهرداری را سیستماتیک نبودن کامل فرایندها بیان کرد و گفت: علی رغم آنکه بسیاری از فرایندها در شهرداری سیستمی شده است، اما برخی از موضوعات همچنان قائل به تصمیمات فردی است و همین امر باعث می شود تا به جهت نبود دستورالعمل های مصوب و فرایندهای تعریف نشده، کار برای حوزه های اجرایی و دستگاه های نظارتی سخت تر شود.

در حاشیه این جلسات، شهرداران مناطق نیز به نقش و جایگاه نهادهای نظارتی به ویژه بازرسی در حوزه های اجرایی اشاره کرده و همکاری سازمان بازرسی و مدیران اجرایی را موجب پیشبرد امور دانستند. بر اساس احکام جدید از سوی رئیس سازمان بازرسی، مهدی کمالی نژاد به عنوان مدیر بازرسی جدید منطقه ۵ معرفی و حسین شهابی مدیر بازرسی سابق این منطقه جایگزین کمالی نژاد در منطقه ۸ شد. همچنین حسین دزفولی که پیش از این در سمت مدیر بازرسی منطقه ۱۱ فعالیت می نمود به عنوان مدیر بازرسی منطقه ۹ منصوب و جایگزین ابراهیم وجدانی شد. جواد حمیدی راوری نیز در سمت مدیر بازرسی جدید منطقه ۱۱ منصوب شد. در منطقه ۱۰ شهرداری، لعیا قشمه تکریم و پس از این در سمت مدیر بازرسی منطقه ۱۷ فعالیت خود را آغاز و محمد حسن مقدسی مدیر بازرسی سابق منطقه ۱۷ در کسوت مدیر بازرسی منطقه ۱۰ ادامه فعالیت خواهد داد.

گفتنی است در حکمی جداگانه از سوی رئیس سازمان بازرسی، علی شمسایی فرد به عنوان سرگروه بازرسی پهنه جنوب منصوب شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن